Počet položiek: 0 0,00 EUR

Vibrátor Smile Pearly Bunny

kliknutím zvatšíte
Vibrátor Smile Pearly Bunny
Vibrátor Smile Pearly BunnyVibrátor Smile Pearly BunnyVibrátor Smile Pearly BunnyVibrátor Smile Pearly BunnyVibrátor Smile Pearly BunnyVibrátor Smile Pearly BunnyVibrátor Smile Pearly BunnyVibrátor Smile Pearly BunnyVibrátor Smile Pearly BunnyVibrátor Smile Pearly BunnyVibrátor Smile Pearly Bunny
ks
Kód:0573094 0000
Cena s DPH : 33,25 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Vibrátor Smile Pearly Bunny je extrémne tichý vibrátor pre ženy určený pre výrazné vaginálne a klitorálny dráždenie. Vibrátor má tri dráždiace zóny - rotujúce špičku s jemnými výkyvy cca 0,5 cm do strán, 3 rady převalujících sa oceľových guličiek v strednej časti vibrátora pre masáž pyskov a vibračné dráždidlo v tvare zajačika s dlhými uškami na intenzívne dráždenie klitorisu.

Samostatná regulácia vibrácií a rotáciou - 7 stupňov vibrácií na klitoris a 3 stupne rotáciou. Vibrácie a rotácie sú samostatne ovládateľné pomocou ovládača v spodnej časti vibrátora. Zvoliť si môžete medzi rotáciou na pravou stranou, alebo na ľavú stranu.

Materiál: kvalitný lekársky silikón s hypoalergénnymi účinky. Lekársky silikón sa vyznačuje jemnosťou príjemnou na dotyk, ľahkou údržbou a nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Vibrátor je vyrobený z plastu.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace