Počet položiek: 0 0,00 EUR

Šukacie stroj - Love Machine

kliknutím zvatšíte
Šukacie stroj - Love Machine
Šukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love MachineŠukacie stroj - Love Machine
ks
Kód:0560693 0000
Cena s DPH : 330,00 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Love Machine - Šukacie stroj, s dokonalou kombináciou ceny a úžitkových vlastností. Fuckingmachines existujú v modeloch a typoch, ale tento typ je veľmi výnimočný pre svoju obrovskú veľa možností a využitie
V základnom balení je:
- Vlastné strojovňa: šírka = 36cm, hĺbka = 22cm, výška = 22cm
- Diaľkové ovládanie - 2 otočné regulátory + tlačidlo na programy
- Realistické dildo zo Cyberskin 16 x 3,5 cm
- Análny kužeľové dildo 15 x min 2cm x max 4cm
- Vaginálny vibrátor určený na G bod 11 x 2,5 cm (nie je na fotografii)
- Štíhly klasický vibrátor 16 x 2,5 cm
- Vibračné vajíčko 5,5 x 2,5 cm
- Akrylátový valec pre vložku na stimuláciu penisu
- Vložka do valca pre pánov zo Cyberskin
Základňa váži približne 5 kg a aby bola stabilná, má naspodku protišmykovou vrstvu gumy. Pre kolmé pripevnenie (dôležité pre muža) sú na dne aj otvory na uchytenie pomocou skrutiek. Výborne sa prenáša, pretože má na boku malé vysúvacie ucho podobné ako u kolieskových kufrov. Na bokoch strojovne sú dva mohutné uťahovacie prvky. Po ich povolenie je možné meniť plynule uhol sklonu dilda alebo iných nástavcov od vodorovnej polohy až po úplne kolmú = v rozmedzí 0 - 90 °. Celá mechanika stroja je ukrytá nielen vo fialovom korpusu, ale aj vo vnútri je ešte v plastovej kocke, čo zaisťuje maximálnu bezpečnosť a nehrozí žiadne zranenia - aj keby sa tam vsunula ruka. Dráhu naklápanie kryje široká guma, ktorá obtáča celú strojovňu a je spojená velkropáskem. Otvor pre dildo je v gume lemovaný plastovým krúžkom
Diaľkové ovládanie: Hornom regulátorom sa dajú zapnúť a regulovať otáčky motora a tým aj rýchlosť pohybu dilda. Najpomalšie sa pohybuje približne 76x/min = cca 1,26 x / sec - čo je približne rýchlosť priemernej súlože.
Maximálna rýchlosť je asi 158 pohybov / min = necelé 3mrdy/sec - čo asi žiadny muža nedokáže a ak áno - tak len na krátky okamih a potom asi skolabuje. Zdvih penisu je totiž 6,5-7,5 cm. Je to ideálna vzdialenosť preto, aby penis nevyklouzával von a pritom odvádzal dobrú prácu vo vnútri.
Spodná otočný ovládač určuje intenzitu vibrácií
Tlačidlo zapína vibrácie a prepína 5 rôznych vibračných programov. Veľkou novinkou je funkcia, ktorá zahŕňa všetky ostatné funkcie do jednej a všetkých 5 programov sa postupne strieda.
Nástavec penis: Cyberskinové dildo veľmi realistického tvaru s výraznými žilkami a žaluďom. Telo dilda sa mierne rozširuje. Materiál - mäkčený gél v telovej farbe. Dal by sa použiť aj análne, ale určite len v najnižších rýchlostiach. Hrany na dildu sú predsa len dosť výrazné.
Análny nadstavec: Kónický, čierny, príjemne mäkký na povrchu a pevný vo vnútri, gélový - výborný tvar, ktorý cyklicky, kruto a stále dookola rozťahuje a sťahuje análny zvierač.
Vibrátor na G bod: Všetky vibrátory nepotrebujú batérie! - Sú napájané a riadené káblom z centrálnej jednotky. G spot vibrátor má základný a veľmi dobre overený tvar. Vibrátory u tejto Love Machine sú využívané i samostatne - na kábli - bez vlastnej Love Machine pre úsporu batérií.
Štíhly vibrátor: patrí do základného vybavenia každej ženy. Využíva sa Klitoriálna, vaginálne as káblom je možné ho použiť aj análne (- neodporúča sa plné zasunutie).
Vibračné vajíčko: Ako najuniverzálnejší erotická pomôcka asi nesmie chýbať v žiadnej sade. V tejto súprave sa však dá zasunúť ui do púzdra umelé vagíny pre zvýšenie stimulácie penisu
Valec pre uchytenie umelých vagín: Strojovňa má vo vnútri na ojnici osadenie s vnútorným závitom a do tohto osadenia a so zašroubovávají nástavce. Jedným z nich je aj dutý valec, pre uchytenie pomôcok pre muža.
Umelá vagína - vložka z Passion skin - dokonale príjemného materiálu, krásne parfumovaného. Vložka obsahuje smerom dovnútra 112 veľmi mäkkých tŕňov v dĺžke 2cm - čo je ako by Vám ho láskala sasanka. Pri kvalitnom nagélované je to úžasný pocit.
Love Machine je múdra, neúnavná, adaptabilná, skladná, relatívne tichá, programovateľná, pre ženy aj pre mužov.
Love Machine má valec, do ktorého by išla vložiť Fleshlight!!
Love Machine možno využiť "do trojky" pre double-penetration.
Love Machine Vám bude partnerom pri sledovaní erotických filmov!
Love Machine sa môže striedať s mužom is ženou!!
 
Farba - Fialová
Batérie - Nie sú potrebné
Dĺžka - (cm) 36
Napätia - (V) 220
Nastaviteľnosť - sklon až 90stupňov
Obsah - 9 súčasťou
Pomôcka pre mužov aj ženy
Regulácia výkonu 2 x plynulá
Šírka - 22

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace