Počet položiek: 0 0,00 EUR

SilexD Model 1 Vibrating Premium Silicone Dual Density Dildo 8

kliknutím zvatšíte
SilexD Model 1 Vibrating Premium Silicone Dual Density Dildo 8
SilexD Model 1 Vibrating Premium Silicone Dual Density Dildo 8SilexD Model 1 Vibrating Premium Silicone Dual Density Dildo 8SilexD Model 1 Vibrating Premium Silicone Dual Density Dildo 8SilexD Model 1 Vibrating Premium Silicone Dual Density Dildo 8
ks
Kód:P23163
Cena s DPH : 35,00 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

SilexD® Ponúka rad dildá s extra mäkkou vysoko kvalitnou silikónovou kožou s dvojakou hustotou výplňou SILEXPAN® a vnútorným tvrdým jadrom pre extrémne realistický pocit a neporovnateľné potešenie. Revolučná patentovaná receptúra materiálu SILEXPAN® použitá na výplň našich výrobkov umožňuje lepšiu hustotu a vyššiu flexibilitu dilda. Dodáva mu nádherný pocit a väčšiu elasticitu.

Pre vaše najväčšie telesné potešenie SilexD® pridáva do svojej kolekcie vibračnú funkciu, ktorá uspokojí vaše najhlbšie sexuálne fantázie.

Silná prísavka a hodiny zábavy sú samozrejmosťou.

NEOBSAHUJE ŽIADNU TERMO REAKTÍVNU FUNKCIU

SilexD® Ponúka najkvalitnejšiu silikónovú kožu na trhu. Je bez ftalátov, bez latexu, bezpečný pre telo, hypoalergénny a neporézny, takže sa ľahko čistí a je odolnejší.

Počet funkcií: 10
Počet motorov: 1

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace