Počet položiek: 0 0,00 EUR

Primulus 60 tabliet

kliknutím zvatšíte
Primulus 60 tabliet
Primulus 60 tablietPrimulus 60 tablietPrimulus 60 tabliet
ks
Kód:P23275
Cena s DPH : 23,00 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Únava? Tuk na bruchu?
Horšia erekcia?
Najpredávanejší doplnok stravy pre mužov s obsahom extraktov bylín a vitamínov.

Udržte normálnu hladinu testosterónu a zvýšte si energiu a chuť na sex.

optimálna hladina hormónov v tele
viac energie a vitality
lepší spánok
posilnenie libida
lepšia erekcia
Chlapom nad 35 rokov klesá hladina mužského hormónu až o 1% ročne?
Existuje ale riešenie. Vďaka správnej kombinácii vitamínov a minerálov je každý chlap schopný udržať svoju hladinu testosterónu aj v pokročilom veku. Dajte zbohom únave a nízkemu libidu a nakopnite svoj hormonálny systém ako za mlada.

Lepší spánok
Vďaka obsahu prírodného horčíka získaného z morskej vody podporuje správnu nervovú aj svalovú činnosť a zaisťuje kvalitný spánok, ktorý je pre tvorbu testosterónu zásadný.

Zvýšenie libida
Štúdiami overené bylinky ako kotvičník zemný (tribulus terrestris) a senovka grécka podporuje PRIMULUS zdravé libido, plodnosť a chuť na sex.

Viac energie a vitality
Vďaka kombinácii prírodných životabudičov a vitamínov vám PRIMULUS pomáha znížiť mieru únavy a vyčerpania.

Udržanie hladiny testosterónu
Vysoký obsah zinku s kombináciou ďalších overených látok pomáha udržať optimálnu hladinu testosterónu.

Zlepšenie imunity
Zloženie produktu prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Buďte zdravý a plný života.

Stačia 2 tablety denne
Jednoduché dávkovanie iba 2 tablety denne. Obe večer, alebo jedna ráno a druhá večer. Najlepšie s jedlom.

Lepšie
sústredenie
Zlepšíme vám duševnú a kognitívnu činnosť.
Budete sa lepšie sústrediť, rýchlejšie
myslieť a celkovo sa cítiť mentálne lepšie.


Viac sily a svalovej hmoty
Extrakty z bylín v produkte PRIMULUS pomáhajú udržiavať telový a svalový tonus a podporujú normálne činnosti kardio-vaskulárneho systému.

Podrobné zloženie PRIMULUS
PRIMULUS obsahuje jedinečné zloženie starostlivo vybraných vitamínov, minerálov a výťažkov z bylín.

Veríme, že PRIMULUS patrí medzi najlepšie multivitamíny pre mužov na slovenskom trhu. Chcete dôkaz namiesto sľubov? Nižšie Vám predstavíme detailné zloženie produktu PRIMULUS, nech sa môžete o kvalite vybraných látok presvedčiť sami.

Jednotlivé zložky boli vybrané pre ich vplyv na hladinu testosterónu v tele, vplyv na podporu energie, vitality a podporu imunity mužov.

Zinok
Zinok patrí k minerálnym prvkom, ktorých je v našom tele relatívne malé množstvo, ale o to väčší význam majú. Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi a to je to, prečo je pre mužov taký dôležitý. Ale je toho oveľa viac. Ďalej zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, k normálnej funkcii imunitného systému ak ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Zinok tiež prispieva k normálnemu metabolizmu sacharidov. V doplnku stravy PRIMULUS je zinok zastúpený vo forme citrónanu zinočnatého, ktorý je organickou a pre telo jednou z najlepšie vstrebateľnou formou. Obsah zinku v dennej dávke je 15,4 mg – čo zodpovedá 156,3 % RHP

Vitamín D3
Vitamín D3 patrí k najdôležitejším a zároveň k najviac podceňovaným vitamínom vôbec. Spadá do skupiny kalciferolov a je štrukturálne podobný steroidom ako testosterón, cholesterol alebo kortizol. Hovorí sa mu aj slnečný vitamín, pretože sa tvorí v koži pôsobením slnečného žiarenia. Vitamín D3 podporuje správnu funkciu imunitného systému, prispieva k normálnej činnosti svalov, k udržaniu normálneho stavu kostí, a tiež sa podieľa na procese delenia buniek. Odborníci sa zhodujú, že takmer 70 % populácie trpí nedostatkom vitamínu D3, z dôvodu menšieho pobytu na slnku a nosenia oblečenia chrániaceho pred slnečným svitom. V dennej dávke produktu PRIMULUS je obsah vitamínu D3 2000 jednotiek Ul – čo zodpovedá 1000% RHP.

Horčík
Horčík je veľmi významným biogénnym prvkom. Vyskytuje sa prevažne vo vnútri buniek. Horčík sa zúčastňuje okolo 350 metabolických reakcií v tele. Je nepostrádateľný pre metabolizmus vápnika a draslíka. Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k normálnej činnosti svalov a tiež nervovej sústavy. Ďalej horčík prispieva k normálnej syntéze bielkovín. V multivitamíne PRIMULUS je horčík zastúpený v unikátnej forme tzv. Aquamin Marine Magnesium, čo je prírodný produkt s bohatým prírodným zdrojom minerálov na obohacovanie potravín, ktorý je získavaný z morskej vody a upravovaný z formy MgO na hydroxid horečnatý. Obsah horčíka v dennej dávke produktu je 245mg - čo zodpovedá 65,4% RHP.

Vitamín B6
Vitamín B6 alebo pyridoxín je vitamín rozpustný vo vode. Účinkuje ako tzv. koenzým, čím urýchľuje chemické reakcie v bunkách. Vitamín B6 je veľmi dôležitý vitamín pre mužov, pretože prispieva k regulácii hormonálnej aktivity, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a tiež k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamín B6 hrá tiež významnú úlohu pri vstrebávaní ďalších dvoch významných zložiek produktu PRIMULUS - zinku a horčíka. V produkte PRIMULUS je zastúpený vo forme hydrochloridu, čo prispieva k jeho optimálnemu vstrebávaniu do krvného riečišťa. Vitamín B6 je v dennej dávke v produkte obsiahnutý v 2 mg – čo zodpovedá 142,8 % RHP.

Vitamín C
Vitamín C je vo vode rozpustný vitamín, ktorý v ľudskom tele hrá množstvo veľmi dôležitých rolí. Vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, k normálnemu energetickému metabolizmu ak normálnej činnosti nervovej sústavy. Vitamín C ďalej pripieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom ak zníženiu miery únavy a vyčerpania. V dennej dávke produktu PRIMULUS je vitamín C zastúpený 100 mg kyseliny L-askorbovej – čo zodpovedá 125 % RHP.

Selén
Selén funguje v ľudskom tele ako antioxidant a zohráva dôležitú úlohu v boji proti voľným radikálom. Selén prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k normálnej činnosti štítnej žľazy ak ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Ďalej selén prispieva k normálnej spermatogenéze. Denná dávka produktu PRIMULUS obsahuje 5,5 μg selénu vo forme seleničitanu sodného.

Pískavica grécke seno
Pískavica grécke seno, Trigonella foenum-graecum alebo tiež skrátene Fenugreek sú názvy pre jednu z najstarších kultúrnych rastlín. Jej semená sa používajú ako korenie a je hojne pestovaná v stredomorí. Obsahuje veľké množstvo hodnotných bielkovín, olejov, ale aj menšie množstvo alkaloidu trigonelínu, cholínu a triterpénovej steroidnej saponíny. Novšie objavenou látkou je aj steroidný sapogenín-diosgenín. Fenugreek podporuje imunitný systém a pôsobí ako antioxidant. V dennej dávke produktu PRIMULUS je obsiahnutý extrakt zo semien tejto rastliny v obsahu 350,6 mg.

Kotvičník zemný
Kotvičník zemný alebo tiež Tribulus Terrestris je poliehavá bylina z čeľade kacibovitých. Obsahuje veľké množstvo steroidných saponínov, rastlinných sterolov (fytosterolov), flavonoidov a alkaloidov. Kotvičník ovplyvňuje pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu. Kotvičník taktiež podporuje prirodzenú obranyschopnosť – imunitný systém. Ďalej kotvičník prispieva k normálnej funkcii močovej a reprodukčnej sústavy. V dennej dávke produktu PRIMULUS je obsiahnutý 300 mg extraktu z kotvičníka zemného s celkovým obsahom 60% steroidných saponínov.

Extrakt z čierneho korenia
Čierne korenie je často v medicíne používané ako antioxidant a aditívum, ktoré urýchľuje vstrebávanie ďalších účinných látok v produkte PRIMULUS. Čierne korenie tiež prispieva k normálnemu stavu pokožky a podporuje obeh v jemných krvných cievach a kapilárach. V produkte PRIMULUS je obsiahnutých 5 mg extraktu z čierneho korenia.

Upozornenie — Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené deťom. Nepoužívajte tento výrobok, ak trpíte alergiou na ktorúkoľvek jeho zložku. Nevhodné pri súčasnom užívaní prípravkov proti zrážanlivosti krvi a prípravkov na zníženie krvného tlaku. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace