Počet položiek: 0 0,00 EUR

Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating

kliknutím zvatšíte
Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating
Pipedream GLADIATOR Love Doll vibratingPipedream GLADIATOR Love Doll vibratingPipedream GLADIATOR Love Doll vibratingPipedream GLADIATOR Love Doll vibratingPipedream GLADIATOR Love Doll vibratingPipedream GLADIATOR Love Doll vibratingPipedream GLADIATOR Love Doll vibratingPipedream GLADIATOR Love Doll vibratingPipedream GLADIATOR Love Doll vibratingPipedream GLADIATOR Love Doll vibratingPipedream GLADIATOR Love Doll vibratingPipedream GLADIATOR Love Doll vibrating
Tovar již není skladem
Kód:P20374
Cena s DPH : 81,39 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:na dotaz

Nafukovacia panák GLADIATOR Love Doll vibrating z kvalitného vinylového materiálu od značky Pipedream rozsekne vaše predstavy a premení ich na skutočnosť! Tento tmavovlasý fešák je teraz v ringu, aby potešil všetky ženy aj mužov bez rozdielu.

 

Pevná hlava ponúka otvorené ústa bez otvoru s vypláznutým mäkkým jazykom, ktorý je vibračná a bude pripravený vás dráždiť. Môžete nechať stimulovať vašu lastúrku, análik alebo semenníky. Odnímateľný vibrátor tvare penisu z realistického materiálu je na dotyk ako pravý a nikdy nepoľaví aby vydržal až do vášho konca. Jazyk aj penis sú na káblové diaľkové ovládanie. Pohon je zaistený tromi batériami typu C, ktoré nie sú súčasťou balenia.

 

Nezaťažujte panáka celú váhou tela, aby nedošlo k jeho pretrhnutiu. Vyhnite sa kontaktu s ostrými a špicatými predmetmi, mohlo by dôjsť k prepichnutiu materiálu. Používajte len lubrikačný gél na vodnej báze.

 

Nafukovacie spoločník pre osamelých mužov aj ženy, kvalitné vinylový materiál, pevnejšie tvarovaný tvár a maľované tvary tela vrátane ochlpenia, mäkký vibrujúci jazýček pre orálny uspokojenie a realistický vibrátor v tvare penisu na káblové diaľkové ovládanie ovládané nezávisle na sebe.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace