Počet položiek: 0 0,00 EUR

OTOUCH Chiven3

kliknutím zvatšíte
OTOUCH Chiven3
OTOUCH Chiven3OTOUCH Chiven3OTOUCH Chiven3OTOUCH Chiven3OTOUCH Chiven3OTOUCH Chiven3OTOUCH Chiven3OTOUCH Chiven3OTOUCH Chiven3OTOUCH Chiven3OTOUCH Chiven3
ks
Kód:P22824
Cena s DPH : 61,90 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Tento masturbátor Chiven3 poskytuje fantastickú orálnu stimuláciu a je tiež samozahrievací. Tento masturbátor má pekné, diskrétne puzdro a je možné ho ľahko vziať všade so sebou. Masturbátor Chiven2 sa pohodlne drží a má protišmykový vzor. Je tiež tichý a vodeodolný.

Funkcia zahrievania vás dostane na maximálnu teplotu 45 stupňov Celzia a je možné ju samostatne zapnúť a vypnúť. Masturbátor má 6 intenzívnych vibrácií a je ľahké prepínať medzi rôznymi nastaveniami pomocou tlačidiel na spodnej strane. Mäkké silikónové vnútro obsahuje výstupky a hrebene, ktoré poskytujú optimálnu stimuláciu pre váš penis. Pre väčšie pohodlie používajte na penis vždy nejaký lubrikant.

Chiven2 je dodávaný s USB káblom, takže ho môžete rýchlo dobiť, a praktickou úložnou taškou. Možno ho plne nabiť za 60 minút a používať po dobu 60 minút.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace