Počet položiek: 0 0,00 EUR

Irresistible Mythical

kliknutím zvatšíte
Irresistible Mythical
Irresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible MythicalIrresistible Mythical
ks
Kód:P23045
Cena s DPH : 72,30 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Mythical má super výkonný 10 rýchlostný motor novej generácie F1 s vibrátorom s flexibilnou špičkou, ktorý sa prispôsobí tvaru každej ženy a je dokonale tvarovaný na zasiahnutie vášho bodu G pre vytvorenie najintenzívnejšieho vnútorného a vonkajšieho orgazmu, aký ste kedy zažili! Mythical má dobíjaciu batériu s magnetickým nabíjacím portom USB a priloženú nabíjačku. Pri plnom nabití vydrží 60 minút. Je mäkký na dotyk, hladký a vodeodolný design je vyrobený z lekárskeho silikónu, takže Mythical sa ľahko čistí.

Bezdotyková technológia Airwave

Irresistible Collection nie je len taká hocijaká kolekcia erotických pomôcok. Sú to najlepšie sexuálne hračky pre ženy na trhu! Kolekcia The Irresistible Collection je tak zvláštna, že náš vibrátor klitorisu je vyrobený z vysoko kvalitného silikónu a je vybavený našou technológiou Touchless Air Wave.

Irresistible Collection je ideálnou kombináciou špičkovej technológie, vysokej kvality, estetiky a ergonomického designu. Technológia funguje tak, že jemne a nepriamo stimuluje klitoris s 11 rôznymi úrovňami intenzity, od super jemnej až po silnú. Táto krásne navrhnutá hračka obopne váš klitoris bez toho, aby ste sa ho dotkla, a stimuluje ho pomocou mäkkých tlakových vzduchových vĺn, ktoré vytvárajú jedinečné vibrácie prenikajúce tkanív, ktoré nemožno dosiahnuť bez použitia tejto technológie. S vytvorením našej technológie Touchless Airwave Technology.

Na rozdiel od iných vibrátorov, ktoré môžu prílišnou stimuláciou podráždiť alebo znecitlivieť váš klitoris. Kolekcia Irresistible Collection nepodlieha nadmernej stimulácii vďaka technológii Touchless Air Wave Technology. Ste pripravení zažiť najintenzívnejšie orgazmy svojho života?

Vibrácie

The Invincible a Mythical vás rozochvejú potešením vďaka svojej celosvetovo prihlásenej technológii, ktorá vytvára bezdotykový pocit sania na vašom klitorise prostredníctvom zvukových pulzných vĺn a kombinuje ho so super výkonným motorom F1 novej generácie s 10 vibračných vzorov, ktoré sa prispôsobia tvaru každej ženy a vytvoria ten orgazmus, aký ste kedy zažili!

Vodotesná a hygienicky utesnená membrána

Kolekcia Irresistible Collection je 100% vodotesná s hodnotením IP70, čo je najvyššia možná úroveň – to znamená, že sa môžete vrátiť k používaniu sprchovej hlavice na to, na čo bola určená. Obsahuje aj hygienickú utesnenú membránu lekárskej kvality, ktorá vás chráni pred tekutinami stekajúcimi do mechanizmu hračky.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace