Počet položiek: 0 0,00 EUR

Hot Octopuss Pulse III Duo

kliknutím zvatšíte
Hot Octopuss Pulse III Duo
Hot Octopuss Pulse III DuoHot Octopuss Pulse III DuoHot Octopuss Pulse III DuoHot Octopuss Pulse III DuoHot Octopuss Pulse III DuoHot Octopuss Pulse III Duo
ks
Kód:P22507
Cena s DPH : 85,58 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Hojdačky pulzujúce v 6 režimoch + Turbo režim
Vibruje v 3 intenzitách
Možno použiť aj ako hračku pre páry
Vhodné aj pri erektilnej dysfunkcii
Vrátane diaľkového ovládania
Vrátane úložného púzdra
Dobíjacie - vrátane USB magnetickej nabíjačky
Čistá radosť pre mužov a páry – aj bez erekcie!

Mužské vyvrcholenie obvykle vyžaduje erekciu. Výskum však ukázal, že nízkofrekvenčné vibrácie na uzdičke, ktorá je súčasťou mužského žaluďa, môžu tiež vyvolať orgazmus - a to aj bez vztýčeného penisu. Doposiaľ boli tieto poznatky aplikované iba na zdravotnícke pomôcky pre mužov s poranením chrbtice, ktoré im umožňujú ejakulovať a tým splodiť deti. Pulse Duo teraz tiež využíva pulzujúce vlny pre sexuálne hračky. Jeho patentovaná technológia PulsePlate s nízkofrekvenčnou vibračnou doskou už získala niekoľko ocenení.

Na použitie konvenčných masturbátorov je nevyhnutná erekcia. Masturbátor Pulse Duo v tvare misky je vhodný aj pre mužov s erektilnou dysfunkciou. Pretože zamatovo hebké silikónové krídelká obopínajú jeho najlepší kúsok - bez ohľadu na to, či je penis vztýčený alebo nie. Žalúdok je automaticky umiestnený tak, že pulzujúci plát leží priamo na citlivej uzdičke. Tu spustené vibrácie potom spoľahlivo spôsobia orgazmus - aj keď penis zostane trvalo ochabnutý.

Masturbátor má vibrácie v 6 režimoch a prídavný turbo režim. Podľa výrobcu ponúka o ohromných 25% vyšší výkon ako predchádzajúci model. Integrovaný antiadhézny senzor zabraňuje zablokovaniu PulsePlate, pokiaľ je naň vyvíjaný príliš veľký tlak.

V kombinácii s lubrikačným gélom dokáže masturbátor hlboko stimulovať penis typickými pohybmi hore a dole. S ohľadom na erektilnú dysfunkciu je možné Pulse Duo používať aj bez akéhokoľvek ďalšieho stimulačného pohybu – podobne ako prístroje v lekárskej oblasti.

Pulse Duo je tiež inovatívna hračka pre páry: masturbátor bol na tento účel špeciálne vybavený vibračnou spodnou stranou, ktorú môže žena pohodlne ovládať pomocou diaľkového ovládača. Masturbátor je možné používať ako položený vibrátor – as 3 úrovňami vibrácií. Muž si pritom užíva svoje vibrácie PulsePlate, ktoré ovláda stlačením tlačidla na zariadení. To funguje najlepšie v pozícii misionára alebo jazdca, pretože hračka je držaná na mieste hmotnosťou tela. Pre veľmi špeciálny druh milovania bez použitia rúk.

Masturbátor je 100% vodotesný. Je možné ho dobíjať pomocou priloženej magnetickej nabíjačky s USB káblom. Súčasťou je úložný vak. Celková dĺžka 11,7 cm, priemer 3,5 cm. silikón, ABS.

 

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace