Počet položiek: 0 0,00 EUR

FUN FACTORY Strap & Bound Invisible Denim 3

kliknutím zvatšíte
FUN FACTORY Strap & Bound Invisible Denim 3
FUN FACTORY Strap & Bound Invisible Denim 3FUN FACTORY Strap & Bound Invisible Denim 3FUN FACTORY Strap & Bound Invisible Denim 3FUN FACTORY Strap & Bound Invisible Denim 3FUN FACTORY Strap & Bound Invisible Denim 3FUN FACTORY Strap & Bound Invisible Denim 3FUN FACTORY Strap & Bound Invisible Denim 3
ks
Kód:P22901
Cena s DPH : 85,00 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Priznajme si to dámy – niekedy jednoducho potrebujete to malé (alebo veľké) niečo viac. STRAP & BOUND INVISIBLE DENIM, prvý postroj na svete z mäkkého denimu (= 100% vegan!), vám dá presne to, čo potrebujete. Jednoducho skombinujte svoje obľúbené dildo s týmto nemeckým ručne vyrábaným džínsovým postrojom, zapnite sa a pokračujte tam, kde ste skončili – buď vaginálnu alebo análnu.

Tento úväzok vám poskytuje úplnú kontrolu a držanie nad akýmkoľvek dildom so základňou a priemerom až 4,5 cm. Široký, pohodlný bedrový pás a dva nožné popruhy vyrobené z mäkkej džínsoviny jemne obopínajú vaše boky a klin. STRAP & BOUND vám ponúka najlepšie padnutie a zaručuje pohodlie v každej polohe. Vďaka neobmedzenej prispôsobivosti sú všetky popruhy STRAP & BOUND dĺžkovo nastaviteľné, aby ste ich mohli umiestniť presne (pre veľkosti 34 - 44).

Pre páry, ktoré chcú viac!

Vždy ste chceli skúsiť pegging? STRAP & BOUND nie je len pre páry rovnakého pohlavia, ale samozrejme aj pre páry, ktoré chcú vyskúšať ultimátne obrátenie role.

Vyrobené zo 100% bavlny - 100% vegan
Možno prať v práčke (30°C)
Profesionálna ručná práca
Široký opasok a dva nožné popruhy
Všetky tri popruhy nastaviteľné pomocou D-krúžkov
K dispozícii s gumovým krúžkom 40 mm
Vhodné pre dildá so základňou a priemerom cca. 4,5 cm
Materiál príjemne ľahký na pokožke
Pohodlné a jednoduché použitie v akejkoľvek polohe
Drží tvar
STRAP & BOUND - pohodlné, flexibilné, horúce!

Nemalo by sa to komplikovať, práve keď sa to zahreje. To je dôvod, prečo si používateľ môže postroj bez akejkoľvek pomoci bez akejkoľvek pomoci natiahnuť, zložiť alebo upraviť. A čo viac, STRAP & BOUND je super pohodlný - mäkká 100% bavlna ľahko prilieha a hreje na pokožke, netlačí. A o tento vegánsky opasok je dokonca ľahká starostlivosť. Jednoducho ju vložte do stroja na 30 ° C, vytiahnite do tvaru a nechajte uschnúť. Týmto spôsobom bude vždy v špičkovej forme!

Ste pripravení na ďalší vrchol? Šikovný pásový systém bol vyvinutý skutočnými odborníkmi na postroje a ručne vyrobený v Nemecku za použitia ekologicky a telu bezpečných materiálov a lepidiel.

Pary D-krúžkov ponúkajú jednoduché nastavenie pásky na bokoch a okolo vnútornej strany každého stehna. Pritiahnite ich, aby ste vytvorili pevný základ pre vaše dildo vpredu a líščí rám vzadu zozadu.

Kľúčové vlastnosti:
Nastaviteľná od 83 cm do 110 cm
Džínsový popruhový postroj od Fun Factory
Rámuje váš chrbát a necháva vašu intímnu oblasť prístupnú
Nastaviteľné nožné popruhy pre väčšiu podporu a pohodlné nosenie
Ručná výroba v Nemecku na zabezpečenie kvality

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace