Počet položiek: 0 0,00 EUR

FUN FACTORY Share Lite Double Dildo

kliknutím zvatšíte
FUN FACTORY Share Lite Double Dildo
FUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double DildoFUN FACTORY Share Lite Double Dildo
ks
Kód:P23281
Cena s DPH : 89,11 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

PRVÝ DVOJITÝ ĽAHKÝ DILDO NA SVETE
Inovatívne ľahké jadro znamená, že sa nešmýka
O 22 % ľahšia ako originál
Možno uchopiť za panvové dno pre 100% nosenie bez postrojov
Znovu vyvážené, takže špička zostane počas hry vzpriamená
Hrot bodu G pre nositeľov a Hrot bodu G alebo P pre prijímač
Navrhnuté na základe spätnej väzby od zákazníkov
Úloha play 2.0
Ľahký SHARE LITE boduje stimulujúcim anatomickým tvarom a nastaviteľným pántom, ktorý zostáva stabilný a poskytuje vám kontrolu v akejkoľvek polohe.

Double the FUN, bez postroja
Priblížte sa svojmu partnerovi, vychutnajte si čistý pocit kože na koži a zabudnite na svet okolo vás: SHARE LITE vás oboch rozmazná každým pohybom, bez postrojov.

Je to ako na dlani
Buďte kreatívni a použite koniec SHARE LITE na prijímači ako joystick a pohybujte hračkou vo vnútri vášho partnera. Budú divokí.

Ako môžem použiť obojstranné dildá ako SHARE LITE?
Kratšia násada sa nosí vaginálne. Vzhľadom na to, že SHARE LITE je o 22 % ľahší ako pôvodný SHARE, môžete ho držať a ovládať iba pomocou svalov panvového dna bez akejkoľvek námahy – nie je potrebný žiadny postroj. Jej zakrivený dizajn znamená, že hračka presne zacieli na váš bod G. A ak ste na konci prijímača? Dlhšia časť vám bude masírovať bod G alebo prostatu.

Naozaj sa to líši od ostatných dvojitých robertkov?
Určite je! Vytvorili sme SHARE LITE, aby sme vyriešili sťažnosti, ktoré mali zákazníci s inými dvojitými dildami. Namiesto výroby SHARE LITE s pevným silikónom – vďaka ktorému sú iné hračky príliš ťažké na to, aby ich svaly udržali – sme použili ľahké vnútorné jadro, ktoré je možné ľahko zdvihnúť bez postroja. Hriadeľ hračky je dlhší ako pri iných modeloch, vďaka čomu je prísun naozaj prirodzený a naozaj horúci.

Počkať, môžem to skutočne použiť bez postroja?
Áno, sľubujeme! Obložený koniec je dostatočne široký, aby zostal na mieste, aj keď vám to vo vnútri kĺže. A opäť, vďaka ľahkému vnútornému jadru sa koniec prijímača nepotopí. Nastaviteľný pánt navyše umožňuje ohýbať hračku, ako chcete, aby sedela čo najbezpečnejšie.

Dobre, ale hrot po chvíli spadne, nie?
Nebude! Ľahké jadro produktu, pevná, ale pružná textúra a vyvážený dizajn vás udržia „vzpriamene“, bez ohľadu na to, ako energicky hráte. A ak si myslíte, že byť perma-erect je horúci pohľad, počkajte, až uvidíte, ako sa vďaka tomu budete cítiť vo vašom partnerovi.

Môžem teda s týmto dvojitým dildom rýchlo meniť pozície?
Samozrejme, pretože to je to, čo ľudia od dvojitého robertka chcú! SHARE LITE boduje nastaviteľným závesom, ktorý zostáva stabilný, čo ponúka maximálnu kontrolu a nulové prehýbanie.

Môžem sa sólo FUN so SHARE LITE tiež?
Oooh áno. Tu je návrh: Držte kratší koniec v ruke a použite dlhý koniec svojho dvojitého dilda na presnú masáž bodu G. Hračku môžete dokonca použiť análne pre sólovú zábavu.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace