Počet položiek: 0 0,00 EUR

Fun Factory darčekový box pre mužov

kliknutím zvatšíte
Fun Factory darčekový box pre mužov
Fun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužovFun Factory darčekový box pre mužov
ks
Kód:P22845
Cena s DPH : 124,50 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

SADA PÁNSKYCH HRAČIEK PRE ORGAZMUS
Dve najpredávanejšie hračky v jednej sade za skvelú cenu!
Náš masturbátor MANTA ponúka presnú stimuláciu žaluďa a uzdičky alebo hladí hriadeľ
NŌS, náš vibračný krúžok na penis, prináša tvrdšiu a dlhšie trvajúcu erekciu.
Komplexná stimulácia hot spot pre zásadné vylepšenie orgazmu
Navyše, vysoko kvalitné balenie a praktický TOYBAG M z neho robia skvelý darček

MANTA
Súprava obsahuje náš masturbátor MANTA v obľúbenom odtieni Deep Sea Blue. Zamatové krídla hračky sú flexibilné a prispôsobia sa akejkoľvek veľkosti penisu, zatiaľ čo jedinečný dizajn ponúka výbušné orgazmy. Oblasť medzi krídlami vysiela vibrácie pre konečné vzrušenie - cielenú stimuláciu uzdičky. Povrch MANTA navyše drží mazivo pre dlhotrvajúcu hru bez trenia.

NS
NŌS je vibračný krúžok na penis vo svojej triede: Dve vyvýšené časti na vnútornej strane podporujú tvrdšiu a dlhšie trvajúcu erekciu. Jeho silné vibračné ramená navyše dokážu dosiahnuť citlivé perinea a stimulovať tisíce ďalších nervových zakončení. Stručne povedané, masturbátor a krúžok na penis sa dokonale dopĺňajú. NS tiež prichádza vo farbe Deep Sea Blue.

TOYBAG M
Naša matná zlatá TOYBAG (veľkosť M) je vyrobená z umývateľného materiálu Tyvek, ktorý nepúšťa vlákna, je praktický aj štýlový. Akonáhle sa čistá a suchá hračka dostane do vrecka, zostane pripravená na ďalšie sedenie. Taška dokonca ponúka optimálnu ochranu na cestách. Súprava NEXT LEVEL ORGASM sa tiež vyznačuje vysoko kvalitným balením, vďaka čomu je pútavým darčekom.

AKO TO FUNGUJE
Na dosiahnutie ďalšej úrovne sa náš masturbátor MANTA posúva hore a dole po penise alebo dodáva sústredené vibrácie na citlivú uzdičku. NS, náš krúžok na penis, poskytuje tvrdšiu, dlhšie trvajúcu erekciu a oveľa viac: Jeho silné vibračné ramená stimulujú tisíce nervových zakončení v perineu. Stačí nosiť krúžok na penis za semenníkmi a otočiť paže smerom k hrádzi. Nosí sa naopak, NŌMassages klitoris počas partnerského sexu pre zemetrasenie podobné (súčasné!) orgazmy.

DAROVANIE NIKDY NEBOLO TAK ĽAHKÉ
Elegantná krabička a láskyplne navrhnutý banderole budú na vašej poličke pútať pozornosť. Sada je navyše ideálnym darčekom: Hračky v nej sú 100% vhodné pre začiatočníkov a oslovia aj pokročilejších užívateľov.

ORGAZMY ĎALŠIE ÚROVNE
Náš masturbátor MANTA a vibračný krúžok na penis NŌS sú v súčasnosti najobľúbenejšími pánskymi hračkami FUN FACTORY. MANTA je všestranná, ako len môže byť, schopná masírovať celý driek a presne stimulovať citlivú uzdičku. A funguje to od samého začiatku sedenia (s miernou erekciou) až do vyvrcholenia! Náš krúžok na penis NŌS je možné zároveň umiestniť za semenníky, takže jeho silné vibračné ramená stimulujú perineálnu oblasť s úplnou presnosťou. Jednoduché cvičenie v dvoch krokoch pre dych vyrážajúce orgazmy.

Mimochodom - obe hračky fungujú skvele aj pri hre párov. Môžu napríklad upgradovať fajčenie!

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace