Počet položiek: 0 0,00 EUR

Fleshlight GO Torque

kliknutím zvatšíte
Fleshlight GO Torque
Fleshlight GO TorqueFleshlight GO TorqueFleshlight GO TorqueFleshlight GO TorqueFleshlight GO Torque
ks
Kód:P22502
Cena s DPH : 49,95 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Vďaka diskrétnemu, ľahkému a kompaktnému dizajnu Fleshlight GO si teraz môžete užiť zábavu, nech ste kdekoľvek. GO je komprimovaná a prenosná verzia našej pôvodnej najpredávanejšej mužskej samoľúbej hračky Fleshlight, vďaka čomu je perfektným spoločníkom na cesty. Úchop jednou rukou umožňuje jednoduchšie a viac zábavy, čo dokazuje, že tie najlepšie veci naozaj prichádzajú v malých balíčkoch.

PRE MUŽOV NA CESTÁCH | Vďaka diskrétnemu, ľahkému a kompaktnému dizajnu Fleshlight GO si teraz môžete užiť skvelý výkon, nech ste kdekoľvek. Táto elegantná hračka má celkovú dĺžku 8" a použiteľnú dĺžku 7,5".

POZRITE SA NA AKCIU | Priehľadné je nielen puzdro, ale aj puzdro samotné. To vás zvádza k tomu, aby ste sa pri masturbácii pozreli bližšie, pretože v jasnom Fleshlight sa penis bude javiť ešte väčší.

SILNÉ SANIE | Utiahnite alebo povoľte koncovku, aby ste riadili sanie pre väčší pocit. Vyskúšajte ohrievač rukávov a posuňte ho na ďalšiu úroveň.

VNÚTORNÁ TEXTÚRA GO | Torque je Fleshlight Go verzia textúry Crystal. Preto používa rovnaké štruktúry, ale tie sú mierne prispôsobené, takže textúra pasuje do podstatne menšieho puzdra Go. Textúra sa vyznačuje malými, ale intenzívnymi komorami a úzkymi, zmyselnými prechodmi.

ZLEPŠIŤ | Fleshlights je možné použiť ako pre potešenie, tak aj pre zvýšenie sexuálnej výkonnosti a výdrže.

PRE MUŽOV NA CESTU!
Prenosný. Diskrétne. Pripravený ísť. Vezmite si ho so sebou kamkoľvek!

ČO JE ZAHRNUTÉ
Tu je to, čo dostanete v balíku GO: Torque Ice

Menšie, ľahšie a kompaktnejšie puzdro
Neanatonický otvor
Patentovaný návlek SuperSkin
Návod na použitie a starostlivosť

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace