Počet položiek: 0 0,00 EUR

ElectraStim Square Pads

kliknutím zvatšíte
ElectraStim Square Pads
ElectraStim Square PadsElectraStim Square PadsElectraStim Square Pads
ks
Kód:P23287
Cena s DPH : 10,71 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Naše najpredávanejšie štvorcové unipolárne podložky ElectraPad sú základom každej elektro-sexovej sady a sú súčasťou mnohých našich stimulátorov. Sú neuveriteľne ľahko použiteľné a dajú sa nosiť kdekoľvek pod pásom, aby zosilneli pocity, ktoré cítite počas masturbácie, predohry a sexu.

Pripojte 2 podložky k jednému kanálu na vašom stimulátore, zlúpnite podložku a pritlačte ich k telu. 2-palcový štvorcový povrch každej podložky vedie elektrostimuláciu k vytvoreniu erotických brnení a pulzácií, ktoré zvyšujú erotické pocity.

Skúste zdieľať EES so svojim partnerom, keď obaja nosíte podložku na jednom kanáli. Nielen, že budete cítiť prostredníctvom vložiek pocit, ale aj vytvoríte mravčenie všade, kde sa vy a váš milenec dotknete.

Naše najpredávanejšie štvorcové unipolárne štvorcové samolepiace podložky ElectraPad sú základom každej elektro-sex sady a sú súčasťou mnohých našich stimulátorov. Sú neuveriteľne ľahko použiteľné a dajú sa nosiť kdekoľvek pod pásom, aby zosilneli pocity, ktoré cítite počas masturbácie, predohry a sexu.

So zníženými úrovňami výkonu fungujú podobne ako pás na tónovanie pása a spôsobujú príjemné brnenie a svalové kontrakcie v čase stimulácie. Pary môžu zdieľať stimuláciu tým, že každý nosí podložku, čo im umožňuje zažiť elektrostimuláciu všade, kde sa dotknú

Zapnite napájanie a ElectraPads intenzívne vylepší zmyslovú hru BDSM vrátane bičovania a výprasku. Jednoducho priložte vankúšik na každý zadok pred výpraskom a vaša subinka ucíti e-stim bzučanie vedľa každého zásahu. Pri použití s naším ElectraStim Flick je každý úder transformovaný podľa toho, ako stimulácia reaguje na dravosť vášho švihu.

ElectraPads môžete nosiť kdekoľvek pod pásom, takže sú neuveriteľne univerzálne a dajú sa aplikovať priamo na penis alebo pysky ohanbia pre zmyselné zvýraznenie masturbácie, predohry, orálneho sexu a sexu.

Štvorcové samolepiace elektródy ElectraPads Typ elektródy:

Unipolárna pre vonkajšiu stimuláciu - používa 1x 2mm pin konektor. V každom balení sú 4 Elektrické podložky.

Na dokončenie obvodu budete musieť použiť 2 unipolárne elektródy (napríklad 2 podložky). ElectraPads musia byť zapojené do stimulátora ElectraStim, aby bolo možné cítiť vnem.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace