Počet položiek: 0 0,00 EUR

ElectraStim Long Pads

kliknutím zvatšíte
ElectraStim Long Pads
ElectraStim Long PadsElectraStim Long PadsElectraStim Long Pads
ks
Kód:P23288
Cena s DPH : 17,68 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Táto sada 4 unipolárnych dlhých samolepiacich vodivých vložiek, ktorá je dlhšia a tenšia ako naše pôvodné štvorcové ElectraPads, môže byť použitá na presnejšiu stimuláciu cez pysky ohanbia, okolo penisu, cez hrádzu alebo kdekoľvek inde pod pásom.

Pretože je povrch menší, zažijete intenzívnejšiu stimuláciu, ktorá je lepšie zacielená na vaše najcitlivejšie oblasti. Pripojte 2 podložky k jednému kanálu na vašom stimulátore, odstráňte plastovú podložku a pritlačte ich k požadovanej oblasti. Môžete dokonca zdieľať pocity so svojim milencom, keď každý nosíte podložku pripojenú k rovnakému kanálu. Nielen, že ucítite brnenie a sťahy tam, kde sa vložka dotýka vášho tela, ale tiež ich ucítite všade, kde sa dotknete jeden druhého.

Každá podložka meria 0,6 palca šírka x 3 palce dĺžka (15 mm x 75 mm).

Samolepiace elektrovodivé podložky sú niektoré z najuniverzálnejších dostupných typov elektród. Perfektné pre párovú hru, možno ich nosiť kdekoľvek pod pásom pre zvýšenie sexuálneho potešenia počas masturbácie, predohry, orálneho sexu a sexu. Naše dlhé ElectraPads boli navrhnuté s dlhším a štíhlejším tvarom ako naše štvorcové vložky, takže môžete lepšie zacieliť stimuláciu okolo genitálií a hrádze.

Menšia plocha tiež znamená silnejšiu stimuláciu, takže zažijete intenzívnejší vnem ako s našimi hranatými ElectraPad. Každá zo 4 podložiek má jeden unipolárny vstup, čo vám umožňuje používať 2 naraz s jednokanálovou stimulačnou jednotkou alebo 1 vedľa akejkoľvek inej unipolárnej elektródy.

Navrhnuté pre vonkajšiu stimuláciu, prenášajú zmyselný typ stimulácie, ktorá spôsobí brnenie vašich nervových zakončení a jemné stiahnutie svalov v čase stimulácie. Noste tieto vypchávky okolo penisu, na pysky ohanbia alebo cez hrádzu a zistíte, že vaše erotické potešenie sa stupňuje, takže si môžete užívať viac uspokojivého sexu.

Každá podložka môže byť použitá až 6-krát rovnakou osobou a má priehľadnú plastovú zadnú stranu, ktorú treba po každom použití vymeniť. Pokiaľ vankúšiky začnú zasychať, pridajte na povrch jednu kvapku vody a jemne vmasírujte, aby sa lepidlo osviežilo.

Zahŕňa:

Unipolárna pre vonkajšiu stimuláciu - používa 1x 2mm pin konektor. V každom balení sú 4 Elektrické podložky. Na dokončenie obvodu budete musieť použiť 2 unipolárne elektródy (napríklad 2 podložky). ElectraPads musia byť pripojené k stimulátoru ElectraStim, aby bolo možné cítiť pocit.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace