Počet položiek: 0 0,00 EUR

ElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock Rings

kliknutím zvatšíte
ElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock Rings
ElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock RingsElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock RingsElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock RingsElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock RingsElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock RingsElectraStim EM3156 Prestige ElectraLoops Adjustable Cock Rings
ks
Kód:P23066
Cena s DPH : 49,61 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Farebný variant Limitovaná edícia - nová hydro-máčaná maskovacia potlač na oslavu nášho 20. výročia

Najpredávanejšie prevedenie - silnejšia guma ako klasické gumové pútka pre lepšiu vodivosť

Trvalo jeden z najobľúbenejších produktov v rade ElectraStim; Nastaviteľné erekčné krúžky Prestige ElectraLoops z vodivej gumy boli pri príležitosti 20. výročia spoločnosti ElectraStim upravené.

Pevná hliníková nastavovacia tlmivka na každej slučke využíva technológiu hydro-dipovania, teraz má bezšvový dizajn lesnej kamufláže, ktorý pridáva zábavný faktor novinky a nápadnej farby.

Vzhľadom na povahu hydrografického procesu je každá sada slučiek úplne jedinečná; zakaždým predvádza inú časť maskovacieho vzoru.

Pri použití Camo Prestige ElectraLoops funguje presne rovnakým spôsobom ako klasické ElectraLoops s unipolárnym pripojením a 6,5 mm silnou vodivou gumou, ktorá poskytuje silný, ale hladký a ovládateľný pocit.

ElectraStim Prestige ElectraLoops je možné nosiť mnohými rôznymi spôsobmi. Nižšie sú uvedené dve najobľúbenejšie konfigurácie; obe slučky sa nosia na násade alebo jedna na násade a jedna okolo miešku.

Pretože Prestige ElectraLoops sú unipolárne, môžete tiež skombinovať jednu slučku s ďalším nástavcom (napr. podložkami alebo análnym kolíkom), aby ste si užili rôzne pocity. Jediným limitom je vaša predstavivosť!

Špecifikácia:
Maximálny priemer: 60 mm / 2,35 palca
Maximálny obvod: 188 mm / 7,4 palca
Pripojenie:  2mm
Hmotnosť: 36g

Materiály: Vodivá gumová slučka s hrúbkou 6,5 mm, CNC obrábaná hliníková nastavovacia tlmivka a koncová zarážka (hydro-máčaná pre použitie maskovacej tlače)
Počet pólov: 1 (unipolárna) Budete potrebovať, aby obe slučky boli v kontakte s telom, aby ste cítili elektro vnemy. Vezmite prosím na vedomie, že na napájanie týchto slučiek budete potrebovať stimulačnú jednotku (predáva sa samostatne).

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace