Počet položiek: 0 0,00 EUR

Balldo Starter Set Steel

kliknutím zvatšíte
Balldo Starter Set Steel
Balldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set SteelBalldo Starter Set Steel
ks
Kód:P22935
Cena s DPH : 85,54 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Objavte úplne nový spôsob prieniku so značkou Balldo! Vďaka tejto štartovacej sade je možné preniknúť do partnera guľomami. Tvorca tejto značky Jerry Davis vykonal rozsiahly výskum rôznych možností v tejto oblasti: koniec koncov miešok v skutočnosti väčšina ľudí pri prenikaní nepoužíva. Ale predstavte si, že by to bolo možné a inovatívnym spôsobom? Úprimne, to by chcel zažiť každý muž?

Ako to funguje?

Štartovacia sada sa skladá z 3 častí: 1 zástrčky a 2 krúžkov. Všetko vyrobené z mäkkého a pružného silikónu na pohodlné nosenie.

1. začnite oholením miešku a aplikujte veľa lubrikantu na vodnej báze.
2. natiahnite kužeľ tak ďaleko, ako je to nutné, a jemne ho posuňte cez miešok (tj nie cez penis).
3. s 2 krúžkami navyše vytvoríte väčšiu stabilitu: to môže byť nevyhnutné, ak má váš miešok viac kože. Natiahnite krúžok a nasuňte ho cez zástrčku.

Horná časť zátky je pevná a poskytuje riadený pohyb a riadenie počas prenikania. Týmto spôsobom si zachováte úplnú kontrolu a vy alebo váš partner môžete súčasne stimulovať penis alebo inú erotogénnu zónu.

Sada Balldo dáva úplne nový význam spoločnému skúmaniu a experimentovaniu! Dobre premyslený design uľahčuje použitie a nemôžete urobiť chybu.

Je tiež možné zakúpiť ďalšie prstene pre vaše vlastné dokonalé padnutie.

Rozmery: Celková dĺžka zástrčky je 110 mm. Maximálny vonkajší rozmer je 50 mm. Vonkajší priemer prsteňa je 50 mm a vnútorný priemer je navrhnutý 30 mm. Šírka prsteňa je 10 mm.

Po použití vyčistite všetky súčasti čistiacim prostriedkom na hračky alebo jemným antibakteriálnym mydlom a vlažnou vodou. Skladujte ich na bezprašnom mieste.

Dávajte pozor, aby ste neprekročili svoje fyzické limity. Nenoste Balldo príliš dlho, keď cítite bolesť. Bolesť je varovným signálom vášho tela. Pokiaľ vaše semenníky zmodrajú alebo je vám zima, odporúčame Balldo okamžite zložiť.

Super mäkký komfort
Guličky sú citlivé! Super elastický horný krúžok sa otvára a oblieka si gule ako spodnú bielizeň.

Patentované vnútorné jadro
Naše patentované vnútorné jadro udržuje bočné nohy pevné na tlačenie, ale stále umožňuje, aby sa horný krúžok široko roztiahol pre ľahké nasadzovanie.

Nikdy nestratte erekciu lopty!
Cez Balldo™ sú natiahnuté dištančné krúžky, ktoré premenia vaše gule na váš druhý penis, ktorý nikdy nezmäkne!

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace