Počet položiek: 0 0,00 EUR

Balldo Single Spacer Ring Steel Grey

kliknutím zvatšíte
Balldo Single Spacer Ring Steel Grey
Balldo Single Spacer Ring Steel GreyBalldo Single Spacer Ring Steel GreyBalldo Single Spacer Ring Steel GreyBalldo Single Spacer Ring Steel GreyBalldo Single Spacer Ring Steel GreyBalldo Single Spacer Ring Steel Grey
ks
Kód:P22936
Cena s DPH : 17,82 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Balldo Single Spacer Ring je rozšírením pre Balldo Starter Set. Použite tento mäkký pružný a pružný silikónový krúžok v kombinácii s ďalšími 2 krúžkami a kužeľom.

Pokiaľ máte v hornej časti miešku trochu kože navyše, môžete si ho predĺžiť pridaním ďalších dištančných krúžkov, aby vaše gule boli čo najpevnejšie pre prienik.

Cieľom hry je, aby bolo vaše balldo čo najpevnejšie pre prienik pomocou dištančných krúžkov na podoprenie o vaše brucho – aby bolo tuhé.

V prípade potreby tak môžete vytvoriť väčšiu stabilitu. Prsteň si samozrejme môžete nechať aj ako náhradný. Prsteň sa po použití ľahko čistí vlažnou vodou a čističom hračiek.

Za značkou Balldo stojí Jerry Davis. Vymyslel inovatívnu a užívateľsky prívetivú metódu, ktorá umožňuje prenikanie mieškom.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace