Počet položiek: 0 0,00 EUR

Aneros Helix

kliknutím zvatšíte
Aneros Helix
Aneros HelixAneros HelixAneros Helix
ks
Kód:P22859
Cena s DPH : 59,90 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

V roku 2012 Aneros predstavil Helix Syn. Vďaka dokonalej kombinácii odozvy a cielenej stimulácie v spojení s pohodlím a eleganciou silikónu sa Helix Syn stal najobľúbenejším handsfree mužským masérom G bodu na svete. Dnes hrdo predstavujeme Helix Syn Trident, syntézu našich najnovších inovácií radu Trident s naším doteraz najbujnejším zamatovým silikónom. Helix Syn Trident mocne zosilňuje stretnutie s partnerom a posúva sólové skúmanie na úroveň multiorgazmickej extázy.

To je Helix Syn Trident, najnovšia generácia najpredávanejšieho stimulátora prostaty Aneros. Vďaka nemu ťažíte z vynikajúcej a neuveriteľne intenzívnej análnej stimulácie. Jeho zúžený a zakrivený koniec intenzívne masíruje vašu prostatu, zatiaľ čo 2 vonkajšie nástavce masírujú vaše ďalšie erotogénne zóny. Jeho tvar bol vylepšený a prepracovaný pre ešte lepší užívateľský komfort. Jeho pevná vnútorná štruktúra umožňuje zachovať potrebnú tuhosť pre hyperúčinnú masáž prostaty, vďaka čomu je značka Aneros povestná. Je potiahnutý zamatovým silikónom, vďaka ktorému je aplikácia ešte príjemnejšia. Stimulácia s „voľnými rukami“ pre väčší užívateľský komfort. Pevná vnútorná štruktúra pre obzvlášť účinný silikónový povlak na masáž prostaty pre bezkonkurenčné pohodlie. Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých užívateľov. Použitím tohto análneho stimulátora Aneros Helix Syn Trident na stimuláciu prostaty, hrádze, ritného otvoru a bodu G môžu muži rozvinúť svoj plný orgastický potenciál, kým nedosiahnu superorgazmus (Super-O), teda svoj sex. zlepšiť svoj výkon a maximalizovať zdravie prostaty. Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých užívateľov.

Pôžitok bez použitia rúk s maximálnym pohodlím
Špeciálne vyvážené pre vynikajúci vnútorný pohyb
Prepracované ramená pre lepšiu vonkajšiu stimuláciu
Stimuluje 4 erotogénne zóny súčasne
Perfektný pre nových a pokročilých užívateľov
Najznámejší a vylepšený stimulátor prostaty pre mužov
Špeciálne vyladený stimulátor pre optimálnu vnútornú stimuláciu
Širšia hlava pre intenzívnejšiu a cielenejšiu stimuláciu
Prepracované vonkajšie ramená pre lepšiu stimuláciu
Špecifikácia produktu

A. Šírka hrotu: 2,7 cm
B. Šírka stredného chrbta: 2,4 cm
C. Vzdialenosť stopky k perineu: 4,5 cm
D. Vkladacia dĺžka: 10,2 cm

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace