Počet položiek: 0 0,00 EUR

ZINI DEUX 2v1

kliknutím zvatšíte
ZINI DEUX 2v1
ZINI DEUX 2v1 ZINI DEUX 2v1 ZINI DEUX 2v1 ZINI DEUX 2v1 ZINI DEUX 2v1 ZINI DEUX 2v1 ZINI DEUX 2v1 ZINI DEUX 2v1 ZINI DEUX 2v1
ks
Kód:P1002
Cena s DPH : 129,53 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Luxusný vibrátor pre páry. Výrobok rozdelíte na dve samostatne činné polovičky, kde jedna je určená svojimi tvarmi pre stimuláciu ženy a druhá pre stimuláciu mužských erotogénnych zón. Každý z partnerov si potom vezme do ruky polovičku určenú jeho náprotivku a úžasná predohra môže začať.

Zini DEUX je absolútne jedinečná koncepcia pre páry, určená na zdieľanie slasti. Elegantné a zmyselné prevedenie výrobku bolo ocenené na medzinárodnom veľtrhu v USA za dizajn roku 2010, reddot design award 2010.

Každá polovica výrobku má samostatné ovládanie a samostatné nabíjanie. Vibrátor, respektíve vibrátory sú poháňané modernými duálnymi motory s pulzným režimom. Napájanie zaisťujú vstavané Li-polymérové akumulátory, s možnosťou dobíjania priloženou nabíjačkou.

Duálny motory majú 5 rôznych intenzít vibrácií:
1 - 30Hz
2 - 60Hz
3 - 100Hz
4 - 130Hz
5 - 160Hz

ďalej tieto duálny motory disponujú 5 rôznymi módy vibrácií.

Čo sú to duálny motory?
Jedná sa od dva synchronizované motory, ktoré sú elektronicky riadené. Elektronika zaisťuje občasné rozladenie stereo súbehu oboch motorov, čo je užívateľom vnímané ako špeciálny efekt pripomínajúci pohyb vo vnútri vibrátora. Veľmi zaujímavá, príjemná skúsenosť.

© masturbatory.sk

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace