Počet položiek: 0 0,00 EUR

XLsucker - Digital Penis Pump

kliknutím zvatšíte
XLsucker - Digital Penis Pump
XLsucker - Digital Penis PumpXLsucker - Digital Penis PumpXLsucker - Digital Penis PumpXLsucker - Digital Penis PumpXLsucker - Digital Penis PumpXLsucker - Digital Penis PumpXLsucker - Digital Penis Pump
ks
Kód:P22557
Cena s DPH : 39,90 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Teraz je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým napumpovať penis na väčšiu a lepšiu veľkosť! Penis pumpy sú najpokročilejšie nechirurgické zosilňovače erekcie na trhu. XLsucker je plastový valec, ktorý sa prispôsobí vášmu penisu a pomôže vám dosiahnuť erekciu – alebo väčšiu erekciu – odsatím. Keď je vzduch z valca odsávaný, vákuum vtiahne váš penis do valca a do penisu sa vrhne viac krvi. Po odstránení valca je výsledkom dočasne väčšie péro a pôsobivejšia erekcia!

Vyvinuté na predĺženie a obvod penisu alebo na dosiahnutie a udržanie erekcie. XLsucker vytvára v komore vákuum, ktoré následne nasáva krv do penisu a tým ho zväčšuje. Užívatelia pumpy obvykle hlásia nárast dĺžky alebo obvodu po pravidelnom používaní pumpy na penis.

Ak chcete dosiahnuť najlepší účinok, budete chcieť začať pomaly. Naneste trochu lubrikantu na základňu pumpy, aby sa vytvorilo sanie a dobré utesnenie. Zasuňte svoj penis (ale nie semenníky) do vojne, pomaly stlačte pumpičku a sledujte, ako váš penis rastie.

Plaťte menej ako ostatné pumpy s týmto jednoducho použiteľným jednokrokovým systémom vylepšení! Kvalita a nízka cena v skvelej pumpe! Zistíte, že pumpovanie taktiež zvyšuje intenzívne pocity pri masturbácii alebo sexe s partnerom.

Nikdy nepumpujte do bodu, kedy to bude bolestivé! Čerpanie má byť zábavným zážitkom!

Ako je uvedené vyššie, mali by ste začať pomaly. Na vytvorenie dobrého vákua a uľahčenie vstupu môžete na prstenec na základni Digital XLsucker naniesť trochu lubrikantu.
Ďalej pretiahnite penis krúžkom. Pokiaľ sa vám to zdá nepríjemné, môžete valec použiť aj bez krúžku.

Začnite pomaly pumpovať a sledujte, ako váš penis napučí. Pri prvých niekoľkých pokusoch sa zamerajte na tlak 0,5 PSI. V pravý čas sa môžete zamerať na 0,7 – 1 PSI.
Ak ste skúsený používateľ, môžete sa usilovať o vyššie hodnoty, ale pamätajte, že v čase, keď vás bolí penis, ste zašli príliš ďaleko!

Pumpy na penis treba používať opatrne: pumpujte pomaly a dajte svojmu penisu čas, aby sa naplnil krvou. Nesnažte sa na začiatku dosiahnuť úplnú erekciu. Táto digitálna pumpa na penis vám umožňuje vytvárať tlak veľmi postupne as väčšou presnosťou.
Okamžite prestaňte, keď vás pri používaní pumpy bolí penis!

- Špičková digitálna čítačka PSI s modrým čiernym dizajnom kombinuje vákuovú tlakovú ručnú pumpu.
- Stlačte tlačidlo pre uvoľnenie vzduchu.
- Praktická automatická elektronická spúšť.
- Sú vyžadované 2N batérie (súčasťou balenia).
- Vyrobené z TPE a ABS plastu.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace