Počet položiek: 0 0,00 EUR

Womanizer Premium 2 růžový

kliknutím zvatšíte
Womanizer Premium 2 růžový
Womanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžovýWomanizer Premium 2 růžový
ks
Kód:P22663
Cena s DPH : 159,95 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Womanizer Premium 2 je výkonný, ale tichý stimulátor tlakových vĺn, ktorý poteší človeka 14 rôznymi intenzitami. Intenzitu je možné ľahko upraviť tlačidlom (+/-). Patentovaná technológia Pleasure Air poskytuje presnú stimuláciu klitorisu bez toho, aby sa s ním dostal do kontaktu. Môže byť tiež použitý vo vani alebo sprche, pretože je vodeodolný. Nová a vylepšená funkcia autopilota automaticky mení intenzitu, vďaka čomu bude potešenie ešte prekvapivejšie. Womanizer Premium 2 sa spustí iba pri kontakte s pokožkou vďaka funkcii Smart Silence. Dovtedy je Premium 2 v takmer tichom pohotovostnom režime. Womanizer Premium 2 sa automaticky vypne, keď sa 10 minút nepoužíva.

Úzky, ľahko ovládateľný pôžitkár je pokrytý plne mäkkým dotykovým povrchom, ktorý je počas potešenia na pokožke hodvábne mäkký. Stimulačné hlavice a náhradné hlavice sú vyrobené zo silikónu šetrného k pokožke pre čisté potešenie.

Obsahuje magnetickú nabíjačku, úložné vrecko (100% bavlna) a náhradnú hlavu.

Obaly boli vyrobené s o 41% menej plastov.

Technológia Pleasure Air
Ako stvorený pre vás a vaše telo: Všetky modely WOMANIZER majú unikátnu technológiu Pleasure Air Technology. Zvláštna vec na tom: Váš klitoris je stimulovaný bez kontaktu. Jemné vibrácie vzduchu nasávajú a masírujú váš zdroj potešenia a zaisťujú tak nebývalý pocit orgazmu.

Extra hlava stimulátora
Vieme, že každé telo je iné a krásne! Z tohto dôvodu každá krabička obsahuje dve veľkosti hlavíc stimulátora, aby sa zabezpečilo, že si svoj WOMANIZER môže užiť každý.

Autopilot 2.0
Ak je autopilot aktívny, vaša hračka prepína medzi rôznymi úrovňami intenzity a udržuje vás v strehu. Niekedy intenzívna, niekedy jemná – vždy mimoriadna. Náš režim autopilota bol vyvinutý v reakcii na spätnú väzbu od našich testerov - vylepšená funkcia, ktorú používatelia milujú.

IPX7 Vodotesný
Chcete sa potápať? Keďže je váš WOMANIZER IPX7 vodeodolný, nič nestojí v ceste dlhému a rozsiahlemu kúpeľu, osviežujúcej sprche alebo párty pri bazéne.

Chytré ticho
Inovatívna technológia Smart Silence pocíti vaše potešenie. Váš WOMANIZER začne stimuláciu až vtedy, keď sa takmer dotkne povrchu vašej pokožky. Ak hračku nepoužívate, prejde do pohotovostného režimu. Vďaka tomu je váš WOMANIZER nielen tichší pri používaní, ale taktiež je váš pôžitok ešte intenzívnejší.

14 Úrovne intenzity
Či už dávate prednosť jemnému alebo búrlivému režimu, alebo niečomu medzi tým: K ďalšiemu orgazmu vás delí iba stlačenie tlačidla. Úrovne sú pritom dokonale vyvážené a plynule prechádzajú jedna v druhú, takže vždy nájdete to správne nastavenie pre vás. Podľa toho, ako sa práve cítite.

Trvalý spoločník - 4 hodiny
240 minút prevádzkovej doby a len pár minút, než prídete: Môžete zistiť, koľko orgazmov to je.

Originálna technológia Womanizer
Naša slávna technológia Pleasure Air stimuluje klitoris jemnými, ale silnými tlakovými vlnami vzduchu, ktoré fungujú presne tam, kde je to najzábavnejšie. Technológia Pleasure Air poskytuje bezkontaktnú stimuláciu, akú ste ešte nezažili.

Režim autopilota
Táto funkcia vás intuitívne dovedie k vášmu ďalšiemu orgazmu, presne tak, ako sa vám to páči. Náhodná zmena úrovní intenzity vás znova a znova prekvapí a zakaždým vytvorí jedinečný zážitok, ako by niekto menil intenzitu za vás. Autopilot vás dráždi, až to ťažko vydržíte, a zaistí, že sa zaručene nikdy nebudete nudiť. Oprite sa a tešte sa na dych vyrážajúce orgazmy.

Chytré ticho
Táto inteligentná funkcia zaisťuje, že sa produkt zapne iba pri kontakte s pokožkou. Vaša hračka je teda veľmi tichá - čo neznamená, že musíte byť príliš ... Smart Silence tiež šetrí batériu, aby ste mali vždy k dispozícii dostatok energie, keď ju potrebujete.

Niečo pre každého
So 14 úrovňami intenzity – viac ako kedykoľvek predtým – ponúka PREMIUM 2 ten správny pocit pre každého používateľa a každú náladu. Začnite jemným impulzom a pomaly zvyšujte až k vyvrcholeniu.

Vodotesný IPX7
Máte chuť na relaxačný kúpeľ vo vani? A tým myslíme naozaj relaxačný kúpeľ! Potom postavte pár sviečok, pustite svoj obľúbený perličkový kúpeľ a vezmite so sebou svoj Womanizer PREMIUM 2 - je vodeodolný podľa IPX7.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace