Počet položiek: 0 0,00 EUR

We-Vibe Touch X

kliknutím zvatšíte
We-Vibe Touch X
We-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch XWe-Vibe Touch X
ks
Kód:P22744
Cena s DPH : 79,95 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Nabíjací odkladací vibrátor.
So 7 vibračnými režimami a 8 rýchlosťami: Nájdite svoj vysnívaný rytmus!
Povrch mäkký na dotyk: jemne rozmaznáva vaše vonkajšie aktívne body.
Vodotesný a so zámkom na kľúč: Diskrétny spoločník na cesty.
1 x vibrátor Touch X, Vrátane nabíjacieho kábla USB, úložného vrecka a vzorky maziva.

Ako môžem používať Touch X?

Používanie Touch X je ľahké ako facka! Použite nejaký lubrikant na vodnej báze pre extra porciu pružnosti a naneste Touch X na vaše vonkajšie aktívne body. Na základni môžete ľahko ovládať 8 rýchlostí a 7 vibračných režimov. Ak chcete aktivovať zámok tlačidiel, stlačte dlho tlačidlo zapnutia/vypnutia (cca 2 sekundy). Pre viac zábavy v sexe!

Čo je na Touch X zvláštne?

Touch X vám teraz prináša ešte viac radosti ako jeho predchodca! Zachovala si obľúbený tvar, ktorý sa ľahko dostane ku každému z vašich vonkajších hotspotov, ale získala podstatne väčší výkon! S 8 rýchlosťami a 7 vibračnými režimami zaručene nájdete rytmus, ktorý vás skutočne dostane. Tento malý dávkovač radosti je tiež naozaj dobrým spoločníkom na cesty, pretože je nielen vodeodolný, ale má aj zámok na kľúč, ktorý zaistí, že zostane diskrétne vo vašej taške bez toho, aby ste museli pozerať. Pre viac zábavy v sexe!

Touch X jednoducho vyčistíte trochou teplej vody a jemného mydla. Pokiaľ dávate prednosť obzvlášť dôkladnému čisteniu, odporúčame použiť čistič hračiek.

S Touch X používajte iba lubrikant na vodnej báze alebo špeciálny gél na hranie. Lubrikant na silikónovej báze môže poškodiť vysoko kvalitný povrch.

Celková dĺžka 10,22 cm x 4,33 cm x 3,43 cm. Silikón, PU, ABS.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace