Počet položiek: 0 0,00 EUR

We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)

kliknutím zvatšíte
We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)
We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)We-Vibe Tease Us (Moxie a Bond)
ks
Kód:P23295
Cena s DPH : 214,25 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Špeciálna edícia nositeľného stimulačného krúžku a vibrátora klitorisu

Tease Us je sada nositeľných vibrátorov ovládaných aplikácií s niečím pre každý pár. Jemne dráždiť a vzrušovať, nech ste kdekoľvek, s vibračným stimulačným krúžkom Bond a silnou atmosférou nohavičiek Moxie. Prispôsobte si kolekciu svojim potrebám: k dispozícii aj ako dva Moxies alebo dva Bondy.

MOXIE
Moxia je pre diskrétne a zmyselné potešenie bez použitia rúk tým, že jemne dráždi vaše sladké miesto, nech ste kdekoľvek.

Moxia od We-Vibe je navrhnutá na nosenie pod oblečením, s hands-free, tichými vibráciami.

Jednoducho vložte Moxie do nohavičiek a pripevnite na vonkajšiu stranu magnetom. Hračka vždy zostane na svojom mieste – ani pri rýchlejších pohyboch sa nič nešmýka.

batéria: USB dobíjacia lítium-polymérová batéria
Doba behu: Až 2 hodiny
Doba nabíjania: 90 minút
Materiály: Silikón bezpečný pre telo – bez ftalátov a BPA a vyrobený bez latexu
Rozmery: 92 mm x 64,3 mm x 35,75 mm
Záruka: 2 roky

Pohodlné prevedenie
Dokonale tvarovaný tvar je vyrobený z hodvábne hladkého silikónu bezpečného pre telo s protišmykovým magnetom, ktorý ho drží na mieste, takže zostane presne tam, kde ho chcete mať.

Aplikácia We-Vibe
Odomknite nové funkcie ovládania hračiek pomocou aplikácie We-Vibe. Kliknutím na obrazovku smartfónu zmeníte nastavenie vibrácií a intenzity, a to aj na väčšiu vzdialenosť.

Šumivé vibrácie
Zintenzívnite svoje potešenie s 10 režimami a dunivými, škádlivými vibráciami.

Diaľkové ovládanie
Pokročilé diaľkové ovládanie s ovládaním intenzity.

Šeptaj
Moxia, navrhnutá tak, aby bola diskrétna, je šeptom tichá, takže nikto nebude vedieť, na čom ste.

Vodotesný (IPX7)
Moxia je 100% vodotesný, takže si ho môžete užívať kdekoľvek a ľahko sa čistí.

Pokročilé zabezpečenie
Spojenie Bluetooth poskytuje pokročilé zabezpečenie, ktoré zabraňuje iným signálom rušiť vaše bezdrôtové pripojenie.

Rozšírený režim spánku
Pre zachovanie životnosti batérie sa Moxie po 30 minútach nečinnosti prepne do režimu spánku a je možné ho predĺžiť až na 4 hodiny.

dobíjací
Praktický a ekologický Moxie je dobíjací a vydrží hrať až 2 hodiny na jedno nabitie.

BOND
Prvý nastaviteľný, rýchlo uvoľňovací, aplikácií a diaľkovo ovládaný nositeľný stimulačný vibračný krúžok, ktorý buduje očakávania po celý deň.

Tento nositeľný stimulačný prsteň, ovládaný aplikáciou alebo diaľkovým ovládačom, oslavuje puto medzi sexuálnymi partnermi a zdôrazňuje dôležitosť zvedavej, dobrodružnej intimity. Noste Bonda pod oblečenie, aby bol každý okamih príjemný, a použite ho na to, aby ste svoju predohru posunuli na inú úroveň.

Omotajte silikónový pásik okolo penisu a semenníkov a zatvorte sponu. Veľkosť prsteňa je 35 mm, ale je možné ho v prípade potreby predĺžiť pomocou odkazu Custom Fit. Začnite stlačením tlačidla-Vibe. Preskúmajte 10 rôznych úrovní intenzity pomocou diaľkového ovládača alebo aplikácie. Perfektne tvarovaný pre pohodlnú, diskrétnu hru, Bond je možné nosiť na verejnosti a ovládať pomocou aplikácie pre tajné škádlení.

batéria: USB dobíjacia lítium-iónová batéria
Doba behu: 2 hodiny
Doba nabíjania: 90 min
Materiály: ABS a silikón bezpečný pre telo, vyrobený bez ftalátov, BPA alebo latexu
Rozmery: 7,8 x 4,4 x 4,8 cm
Záruka: 2 roky

Bezpečné pre telo
Hladké materiály šetrné k pokožke sú na pokožke príjemné - vyrobené bez ftalátov, BPA a latexu.

Vodotesný IPX7
Užite si vo vani alebo sprche s vodotesnosťou IPX7

Ticho šepkajte
Takmer tiché, ale výkonné, tiché vibrácie

Aplikácia We-Vibe
S bezplatnou aplikáciou We-Vibe môžete hrať a zdieľať ovládanie Bonda odkiaľkoľvek, pristupovať k celému radu Bondových nastavení intenzity a režimov vibračných vzorov a tiež hrať spoločne s ďalšími hračkami We-Vibe.

Nositeľný stimulačný krúžok
Bond je možné nosiť diskrétne a prináša jemné pocity, ktoré zvyšujú vzrušenie, a to aj na verejnosti. Užite si škádlení a vzrušovania kdekoľvek od rande po domáce práce, zvyšujte očakávania a vychutnávajte si tie pocity.

Custom Fit
Bond je navrhnutý tak, aby vyhovoval takmer akejkoľvek veľkosti penisu. S odkazom Custom Fit si môžete ľahko vybrať medzi dvoma veľkosťami.

Ergonomický tvar
Navrhnuté a tvarované tak, aby dokonale spolupracovalo s vašim telom

Dlhá životnosť
Bond je dobíjací, s až 2 hodinami hrania na jedno nabitie. Bond je dodávaný s 2-ročnou zárukou.

Diaľkové ovládanie
Pokročilé diaľkové ovládanie s ovládaním intenzity.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace