Počet položiek: 0 0,00 EUR

The Handy 1.1 – sieťový smart VR masturbátor čierny

kliknutím zvatšíte
The Handy 1.1 – sieťový smart VR masturbátor čierny
The Handy 1.1 – sieťový smart VR masturbátor čiernyThe Handy 1.1 – sieťový smart VR masturbátor čiernyThe Handy 1.1 – sieťový smart VR masturbátor čiernyThe Handy 1.1 – sieťový smart VR masturbátor čiernyThe Handy 1.1 – sieťový smart VR masturbátor čiernyThe Handy 1.1 – sieťový smart VR masturbátor čiernyThe Handy 1.1 – sieťový smart VR masturbátor čiernyThe Handy 1.1 – sieťový smart VR masturbátor čierny
ks
Kód:P22924
Cena s DPH : 199,00 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Ručný masturbátor napájaný zo siete
Zahŕňa návlek
Ešte lepšie vďaka upgradom hardvéru a softvéru
10 pohybov hore a dole za sekundu
Až 11 cm zdvih (dĺžka pohybu)
Možno kombinovať s rôznymi rukávmi
Dvojjadrový procesor
WiFi a Bluetooth 4.2
Diaľkovo ovládateľné cez internet
Pripravené na video vo virtuálnej realite
synchronizácia videa
Štýlové balenie vrátane rýchleho sprievodcu

Špičkový stroj na ručné práce je teraz ešte lepší!
High-tech masturbátor The Handy 1.1 obdržal aktualizáciu softvéru (firmware 3) a je teraz ešte výkonnejší a stabilnejší. Hardvér bol tiež vylepšený a puzdro s gombíkmi sa teraz ešte ľahšie nasúva. Obal prešiel štýlovou úpravou a Handy 1.1 teraz prichádza so sprievodcom pre rýchly štart (v angličtine, nemčine, francúzštine a španielčine), takže môžete začať hneď. Praktický je aj novo priložený 90 ° uhlový adaptér pre napájací zdroj.

Masturbátor so šnúrou The Handy 1.1 sa dodáva s manžetou s gombíkmi, ktorá je k masturbátoru pripevnená pomocou popruhu TrueGrip. Priemer pružného návleku je možné individuálne nastaviť pomocou pásika, čo zaisťuje ešte intenzívnejšie pocity. Mobil je možné navyše kombinovať s vlastným obľúbeným puzdrom.

Dĺžku a rýchlosť pohybu hore a dole je možné na zariadení individuálne a plynule nastaviť. Vďaka výkonnému motoru zvládne mobil až 10 pohybov za sekundu s maximálnou dĺžkou 11 cm. Vďaka integrovanému dvojjadrovému procesoru je možné mobilný telefón pripojiť k internetu aj pomocou šifrovaného pripojenia WiFi a Bluetooth 4.2. Dĺžku a rýchlosť pohybov je možné ovládať na diaľku odkiaľkoľvek na svete prostredníctvom webu handyfeeling.com. Nechýba ani video materiál, ktorý je možné synchronizovať s mobilným telefónom – pohyby rukávov hore a dole sú potom dokonale zladené s online videom. Možno pripojiť aj k VR okuliarom.

Celková dĺžka 23 cm, priemer 7 cm. Hmotnosť 582g
Rukáv dlhý 11 cm (veľmi strečový), vnútorný Ø 2,5 cm (veľmi strečový).
ABS, TPE.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace