Počet položiek: 0 0,00 EUR

Tenga 3D POLYGON

kliknutím zvatšíte
Tenga 3D POLYGON
Tenga 3D POLYGON Tenga 3D POLYGON Tenga 3D POLYGON Tenga 3D POLYGON Tenga 3D POLYGON Tenga 3D POLYGON Tenga 3D POLYGON Tenga 3D POLYGON Tenga 3D POLYGON Tenga 3D POLYGON Tenga 3D POLYGON Tenga 3D POLYGON
ks
Kód:P1383
Cena s DPH : 23,80 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Tenga 3D predstavuje rad výrobkov pre úplne nový a jedinečný pocit z masturbácie. Každý z piatich modelov vám poskytne iný zážitok a vy si zaručene nájde ten "svoj naj". Tenga 3D sa prispôsobí všetkým mužským veľkostiam a je vyrobená z veľmi mäkkého a jemného materiálu. Prevedenie umožňuje jednoduché čistenie a vy si budete môcť užívať znovu a znovu - stačí ju len otočiť naruby, umyť, vysušiť a Tenga 3D je pripravená pre ďalšiu akciu. Pri správnom zaobchádzaní si s ňou užijete viac ako 50 krát.

Jeden z konštrukčných úspechov Tenga 3D je moderný vzhľad a jednoduchosť používania. Stojan výrobku slúži súčasne na sušenie ik uloženie, takže sa na masturbátor nedostanú žiadne nečistoty. Súčasťou každého výrobku je vzorka gélu Tenga Hole Lotion Real (4ml). S Tenga 3D získate jeden z najúžasnejších výrobkov pre mužov na trhu.

Tenga 3D POLYGON

Polygón sa pýši veľmi hladkým sklzom na stenách, ktorý prináša vysoký pocit uspokojenia s pevným uchopením na vstupe masturbátoru. Pokiaľ chcete dosiahnuť úplne odlišných pocitov z masturbácie, stačí len jemne otáčok hornou časťou výrobku.

© masturbatory.sk

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace