Počet položiek: 0 0,00 EUR

Tenga 3D MODULE

kliknutím zvatšíte
Tenga 3D MODULE
Tenga 3D MODULE Tenga 3D MODULE Tenga 3D MODULE Tenga 3D MODULE Tenga 3D MODULE Tenga 3D MODULE Tenga 3D MODULE Tenga 3D MODULE Tenga 3D MODULE Tenga 3D MODULE Tenga 3D MODULE Tenga 3D MODULE
ks
Kód:P1381
Cena s DPH : 23,40 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Tenga 3D predstavuje rad výrobkov pre úplne nový a jedinečný pocit z masturbácie. Každý z piatich modelov vám poskytne iný zážitok a vy si zaručene nájde ten "svoj naj". Tenga 3D sa prispôsobí všetkým mužským veľkostiam a je vyrobená z veľmi mäkkého a jemného materiálu. Prevedenie umožňuje jednoduché čistenie a vy si budete môcť užívať znovu a znovu - stačí ju len otočiť naruby, umyť, vysušiť a Tenga 3D je pripravená pre ďalšiu akciu. Pri správnom zaobchádzaní si s ňou užijete viac ako 50 krát.

Jeden z konštrukčných úspechov Tenga 3D je moderný vzhľad a jednoduchosť používania. Stojan výrobku slúži súčasne na sušenie ik uloženie, takže sa na masturbátor nedostanú žiadne nečistoty. Súčasťou každého výrobku je vzorka gélu Tenga Hole Lotion Real (4ml). S Tenga 3D získate jeden z najúžasnejších výrobkov pre mužov na trhu.

Tenga 3D MODULE

Tenga 3D Module je určený pre milovníkov silné stimulácie. Každý pohyb a otočenie prináša veľmi intenzívny a vysoký pocit dráždenia a vzrušenie.

© masturbatory.sk

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace