Počet položiek: 0 0,00 EUR

SVAKOM Alex Neo

kliknutím zvatšíte
SVAKOM Alex Neo
SVAKOM Alex NeoSVAKOM Alex NeoSVAKOM Alex NeoSVAKOM Alex NeoSVAKOM Alex NeoSVAKOM Alex NeoSVAKOM Alex NeoSVAKOM Alex NeoSVAKOM Alex Neo
ks
Kód:P22253
Cena s DPH : 88,70 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Masturbátor s funkciou prísunu a zvukom
Možno ovládať pomocou aplikácie
Funkcia interaktívneho videa
Funkcia interaktívnej webovej kamery
Odnímateľný rukáv s výraznou textúrou
Dobíjacie - vrátane USB kábla
Doba nabíjania: 5 hodín
Použitie času: 1 hodina
Režimy automatického ťahu: 7
Scenáre: 5

Alex Neo, vybavený novou super technológiou, je perfektný mužský masturbátor plný technológií s funkciami aplikácie. Ergonomicky navrhnutý tvar pre penis, jeho skvelá dĺžka a textúra pre každú veľkosť robí tento masturbátor ideálny na sebauspokojovanie.

Interaktívne a plne automatické potešenie so zvukom!
Plne automatický masturbátor s odnímateľným návlekom, ktorý má intenzívnu textúru pre maximálne potešenie. Masturbátor dokáže poskytnúť veľmi realistický zážitok vďaka funkcii prísunu v 7 intenzitách a reproduktora s 5 vzrušujúcimi zvukmi. Zvuky je možné tiež počúvať cez slúchadlá (nie sú súčasťou balenia). Všetko je možné ovládať priamo na hračke samotnej alebo prostredníctvom aplikácie FeelConnect 3 app s 3 novými hlavnými funkciami: Ovládanie na dlhú vzdialenosť (kedykoľvek a kdekoľvek na svete), pripojenie k interaktívnym 2D videám a funkcie interaktívnej webovej kamery. Je možné ho dobíjať priloženým USB káblom.

Dodáva sa s 5 scenármi sexuálnych fantázií - pláž, divočina, trieda, lietadlo a kancelária. S Alexom Neo je vždy nová šanca odhaliť svoje najhlbšie sny... zatvorte oči, uvoľnite svoju myseľ a začnite fantáziu.

Alex Neo je vybavený intenzívnejším prítlačným motorom, ktorý zavádza výkonnú a nastaviteľnú prítlačnú silu a dovedie vás tak ďaleko, ako si len chcete.

Celková dĺžka 33 cm; hĺbka vloženia 13 cm; Ø 3,5 cm.

 

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace