Počet položiek: 0 0,00 EUR

Súprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot Pink

kliknutím zvatšíte
Súprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot Pink
Súprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot PinkSúprava pre odliatok vagíny masturbátor Clone A Pussy Hot Pink
ks
Kód:P22809
Cena s DPH : 78,39 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Predstavujeme Clone-A-Pussy+ Plus Sleeve Kit, originálnu sadu na odlievanie vulvy s pripojiteľným masturbačným návlekom!

Súprava Clone-A-Pussy+ Plus Sleeve Kit umožňuje komukoľvek replikovať svoje obľúbené vaginálne pery so 100% vytvrdzovaným silikónom a materiálmi bezpečnými pre telo. Jednoducho si zostavte svoju repliku pyskov ohanbia s priloženým puzdrom a návlekom na potešenie, aby ste vytvorili plne posranú sexuálnu hračku, to všetko v pohodlí vášho domova. Táto sada spája pozitivitu remesla a tela a výsledkom je úplne jedinečná vrecková mačička!

Súprava Clone-A-Pussy Plus+ Sleeve Kit je perfektným darčekom pre rozlúčky so slobodou, Valentína, výročie a ďalšie! Staňte sa hitom večierku s láskavosťou, ktorú nikto nevidel cumming!

Každá sada obsahuje všetko, čo potrebujete:

bezpečný, ružovo sfarbený silikón
Formovací prášok na báze rias
Pôžitkový rukáv
Puzdro
Lubrikačný gél na vodnej báze
Formovacie nádoby
Ľahko sledovateľné pokyny

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace