Počet položiek: 0 0,00 EUR

Satisfyer Heated Thrill Connect App

kliknutím zvatšíte
Satisfyer Heated Thrill Connect App
Satisfyer Heated Thrill Connect AppSatisfyer Heated Thrill Connect AppSatisfyer Heated Thrill Connect AppSatisfyer Heated Thrill Connect AppSatisfyer Heated Thrill Connect AppSatisfyer Heated Thrill Connect AppSatisfyer Heated Thrill Connect AppSatisfyer Heated Thrill Connect AppSatisfyer Heated Thrill Connect AppSatisfyer Heated Thrill Connect AppSatisfyer Heated Thrill Connect App
ks
Kód:P22575
Cena s DPH : 44,26 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Tento silný, silikónový vibrátor s funkciou ohrievania a so svojou zalomenou formou stimuluje šikovne bod G upokojujúcim hrejivým efektom. Tento jedinečný a relaxačný vibrátor umožňuje svalom relaxovať, zatiaľ čo krvný obeh dosiahne pri príjemnej hre svoj vrchol.

Kompatibilný s bezplatnou aplikáciou Satisfyer, ktorá je dostupná pre iOS a Android
Funkcia zmyselného zahrievania v kombinácii s vibráciami zaisťuje intenzívny stimulačný zážitok
Dva výkonné motory prenášajú intenzívne vibračné rytmy do celej erotickej hračky

15-ročná záruka
Príjemná stimulácia žaluďa vibráciami a teplom
Zmyselná stimulácia bodu G
Úžasne silné hlboké vibrácie
Príjemný a šetrný silikón
Vodotesný (IPX7)
Možno používať aj bez aplikácie
Prednastavené programy, ktoré je možné upravovať
Tichý režim
Nekonečná paleta programov vďaka aplikácii
Lítium-iónová batéria
Súčasťou balenia je USB magnetický nabíjací kábel
Jednoduché čistenie

Satisfyer Heated Thrill: Tepelný vibrátor s poistným krúžkom
Hlboké vibrácie a cielená stimulácia bodu G: To je Satisfyer Heated Thrill, vibrátor, ktorý poskytuje intenzívne vyvrcholenie a je vďaka praktickému poistnému krúžku obzvlášť ľahko použiteľný. Jeho úzky, zakrivený hriadeľ a zaoblený hrot umožňujú cielenú stimuláciu vášho erotického miesta. Nielen, že vás 12 prednastavených vibračných programov uvedie do extázy, tento vibrátor bodu G vás tiež očarí svojou tepelnou funkciou: Hriadeľ sa dokáže behom chvíľky nahriať na príjemných 39 stupňov a vďaka nabudenému krvnému obehu privedie do varu aj vašu schopnosť dosiahnuť orgazmus.

Satisfyer Heated Thrill: Ovládanie aplikácií ponúka rozmanitosť
Satisfyer Heated Thrill je ideálna hračka pre každého, kto chce skúsiť diaľkovo ovládaný vibrátor. Erotickú hračku si môžete pridať do bezplatnej aplikácie Satisfyer Connect pre Android a Apple iOs a urobiť z nej svojho osobného favorita: Vytvorte si svoje vlastné programy, pripojte ho k Spotify, aby ste získali rytmus svojich obľúbených skladieb, alebo jednoducho nechajte svojho miláčika ovládať Satisfyer.
Pokiaľ si chcete s vyhrievaným vibrátorom užívať pod vodou, ani to nie je problém: Rovnako ako všetky vibrátory Satisfyer je aj Heated Thrill vodotesný (IPX7) a teší sa na špliechanie v sprche alebo vo vani. Po vzrušujúcich chvíľach ho ľahko očistíte vlažnou vodou s trochou jemného mydla a vydezinfikujete čističom na hračky. S priloženým USB nabíjacím káblom mu ľahko a ekologicky dodáte novú energiu na ďalšie použitie.

 

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace