Počet položiek: 0 0,00 EUR

Satisfyer A-Mazing 1

kliknutím zvatšíte
Satisfyer A-Mazing 1
Satisfyer A-Mazing 1Satisfyer A-Mazing 1Satisfyer A-Mazing 1Satisfyer A-Mazing 1Satisfyer A-Mazing 1Satisfyer A-Mazing 1Satisfyer A-Mazing 1Satisfyer A-Mazing 1Satisfyer A-Mazing 1
ks
Kód:P22392
Cena s DPH : 36,90 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Získajte A-Mazing potešenie! A-Mazing 1 ponúka dlhý shaft, ideálny pre hlbokú a nepreskúmanú stimuláciu bodu A. Bod A sa nachádza asi 2 palce nad bodom G pozdĺž prednej vaginálnej steny. Nájdete ju, keď uchopíte A-Mazing pomocou podpisovej rukoväte Vibes, ktorá umožňuje lepšie uchopenie a pohodlnejšie držanie. Zakrivený a hladký hriadeľ ponúka jednoduchosť a pohodlie pre príjemný zážitok. S pevným hriadeľom, malým a zaobleným ohybným hrotom a dvoma výkonnými motormi preskúmajte 12 rôznych vibračných programov prostredníctvom ľahko ovládateľného ovládacieho panelu. A-Mazing 1 je vyrobený zo silikónu bezpečného pre telo, je dobíjací a vodeodolný (IPX7). Zakončite svoj deň úžasom!

Pripravte sa na prekvapenie!
Obsahuje malý hrot pre cielenú stimuláciu bodu A
Bod A leží pozdĺž prednej vaginálnej steny, asi o 2 palce vyššie ako bod G
A-Mazing ponúka extra dĺžku pre hlbokú a nepreskúmanú stimuláciu
2 Silné motory
Prstencová rukoväť na jednoduché použitie
Ergonomický tvar pre extra hlbokú, nepreskúmanú stimuláciu
Silikón šetrný k telu
Vodotesný IPX7
Ľahko sa čistí
Režim šepkania
Dobíjacie
Vrátane USB magnetického nabíjacieho kábla

Zmyselná stimulácia bodu A s Satisfyer A-Mazing 1
Užite si extra hlbokú stimuláciu ako nikdy predtým s Satisfyer A-Mazing 1! Vibrátor A-bodu má zakrivený, ergonomický tvar a úzku, flexibilnú špičku, ktorá zabrúsi do A-bodu a bude ho rozmaznávať. Stimuláciou vášho bodu A, ktorý sa skrýva za bodom G, sa vám otvorí úplne nový svet intenzívnych vyvrcholení a vnemov.2 motory vás zvádzajú vibráciami v podobe 12 vibračných programov, ktoré môžete ovládať pomocou ovládača panel. Vďaka praktickej rukoväti máte A-Mazing 1 vždy pod kontrolou - aj v naozaj divokých chvíľach.

Aké sú výhody stimulácie bodu A?
Bod A leží medzi bodom G a krčkom maternice. Stimulácia bodu A nie je len považovaná za obzvlášť intenzívnu, ale tiež údajne umožňuje mnohonásobné orgazmy! Vďaka obzvlášť hlbokej polohe bodu A je stimulovaná aj prirodzená vaginálna sekrécia: Takže si užijete obzvlášť vlhký zážitok! Stimulácia bodu A je preto ideálna pre každého, kto trpí vaginálnou suchosťou alebo má problémy so zvlhčením.

Stimulácia bodu A pomocou Satisfyer A-Mazing 1
Satisfyer A-Mazing 1 so svojim hladkým povrchom z lekárskeho silikónu šetrného k telu je obzvlášť jemný k pokožke a veľmi hygienický. Vzhľadom na to, že tento vibrátor bodu A je vodeodolný (IPX7), nič vám nebráni užívať si zmyselné okamihy v sprche alebo vo vani – vibrátor sa dá tiež ľahko vyčistiť teplou vodou a jemným mydlom. Potom, čo si poriadne užijete, môžete integrované batérie dobiť pomocou priloženého USB nabíjacieho kábla.

 

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace