Počet položiek: 0 0,00 EUR

Rimba 4 Channel Electro Power Box Set

kliknutím zvatšíte
Rimba 4 Channel Electro Power Box Set
Rimba 4 Channel Electro Power Box SetRimba 4 Channel Electro Power Box SetRimba 4 Channel Electro Power Box Set
ks
Kód:P22728
Cena s DPH : 149,00 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Rimba Electro Play - Electro Sex Power Box Set s LCD displejom

4kanálový napájací zdroj Rimba (#7900) má LCD obrazovku a je schopný napájať 4 rôzne bipolárne príslušenstvo súčasne. Všetky 4 kanály je možné ovládať jednotlivo pomocou tlačidiel. Obrazovka ukazuje intenzitu jednotlivých kanálov a zvolený program v diagrame. Tento powerbox je možné napájať ako z bežného zdroja (220/230V; AC/DC), tak z 3 AAA batérií.

Táto sada sa skladá z:
1x Rimba Electro Sex Powerbox #7900
Napájací adaptér 110V / 220V
3 x AAA ceruzkové batérie
1 x medzinárodný cestovný adaptér
10x samolepiace gélové vankúšiky
5x kábel

5 programov:
Akupunktúra
Masér
Krátky zdvih
Dlhý zdvih
Automatický

Cieľom elektro stimulácie sexu je vytvorenie nekontrolovateľnej svalovej kontrakcie pomocou elektrického výboja. Elektrický výboj stimuluje nerv a spôsobuje kontrakciu jedného alebo viacerých svalov umiestnených v bezprostrednej blízkosti nervu. Čím silnejší je stimul, tým väčšia bude sila svalovej kontrakcie. Rimba navrhla veľké množstvo príslušenstva, ktoré je možné pripojiť ku každému napájaciemu boxu Rimba. Pomocné elektródy majú rôzne tvary a veľkosti, prispôsobené erotogénnym zónam pre mužov aj ženy.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace