Počet položiek: 0 0,00 EUR

Realistic Masturbator Satisfaction Treasure

kliknutím zvatšíte
Realistic Masturbator Satisfaction Treasure
Realistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction TreasureRealistic Masturbator Satisfaction Treasure
ks
Kód:P22888
Cena s DPH : 14,43 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Masturbátor Treasure z kolekcie Satisfaction je realistický nielen navonok. Má tiež anatomicky správnu reliéfnu textúru vo vnútri. Pri výrobe je vytvorený v tvare ritného otvoru. Inovatívna technológia «Úzky vstup» pre čo najtesnejší obvod imituje análny sex sa používa dvojitá výplň materiálu na dosiahnutie maximálneho realizmu.

Povrch tohto materiálu je mäkký a zamatový a vyvoláva pocit ako pri dotyku skutočného človeka. Masturbátor je zároveň veľmi pružný a dobre sa rozťahuje, takže je vhodný pre akúkoľvek veľkosť a vnútorný reliéf príjemne stimuluje celý povrch penisu.

Realistický masturbátor Treasure presne kopíruje krivky ženského tela. Vďaka svojej pružnosti sa masturbátor ľahko roztiahne na požadovanú veľkosť. Vhodný pre samostatné použitie alebo ako predohra. Odporúča sa používať s lubrikantom.

PARAMETRE:
• Vhodné pre všetky veľkosti
• Správna anatomická štruktúra
• Dĺžka – 15 cm
• Šírka – 6 cm
• Priemer otvoru - 1 cm
• Celkový priemer - 5 cm
• Hmotnosť – 301 g

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace