Počet položiek: 0 0,00 EUR

Pleasure Pole Lovebotz

kliknutím zvatšíte
Pleasure Pole Lovebotz
Pleasure Pole LovebotzPleasure Pole LovebotzPleasure Pole LovebotzPleasure Pole LovebotzPleasure Pole LovebotzPleasure Pole LovebotzPleasure Pole LovebotzPleasure Pole LovebotzPleasure Pole Lovebotz
ks
Kód:P22915
Cena s DPH : 218,57 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

S Pleasure Pole sa už nikdy nebudete nudiť, keď budete sami! Tento nástroj vás udržuje v pohybe a zaisťuje, že si môžete ľahko užívať intenzívne. Má ergonomickú rukoväť, ktorá je taktiež nastaviteľná. Pleasure Pole je navrhnutá tak, aby pre vás bola čo najpohodlnejšia. Táto hračka obsahuje dildo a análny kolík.

Ergonomická rukoväť
2 dildá 16 cm
Výškovo nastaviteľná rukoväť
Jednoduché použitie
Nevyžaduje elektrinu, napájacie káble ani batérie

Vyrobené pre mužov a ženy
Táto tyč je dostatočne univerzálna, aby vyhovovala mužskej aj ženskej anatómii! Používajte sami alebo s partnerom na skrútenie noci - táto tyč má vymeniteľné dildo a análny kolík, takže si môžete vybrať, ktorý tvar sa vám páči.

Ako dildo, tak análny kolík sú kompatibilné iba s lubrikantmi na vodnej báze a po každom použití sa ľahko čistia teplou vodou a jemným mydlom.

Doprajte si tento manuálne poháňaný sexuálny stroj

Špecifikácia tyče:

Čo je zahrnuté:
Tyč: Vyrobená z kovu a ABS plastu
Realistické TPE dildo
Silikónové análne dildo

Veľkosť:
Tyč: celková dĺžka 4 stopy
Realistické dildo : dĺžka 6,5 palca, vkladacia dĺžka 6 palcov, 2 palce v najširšom vkladacom bode
Análne dildo : dĺžka 6,5 palca, vkladacia dĺžka 6 palcov, 1,5 palca v najširšom vložiteľnom bode

Preniknite do svojich dier s ľahkosťou!
Vyplňte svoje diery touto výstrednou pogo tyčou:
Pleasure Pole je ideálny pre tlčenie postojačky, psieho štýlu alebo misionára! Zabudnite na batérie, napájacie káble a zložité ovládanie, tento sexuálny stroj je poháňaný vašou vlastnou mobilitou!

Použitie štandardného robertka vás unaví, ale Pleasure Pole vyžaduje veľmi málo energie!

Ako používať:
Stačí priložiť gumovú podrážku k podlahe alebo k stene, umiestniť zvoleného dilda na miesto a odraziť odpruženou rukoväťou! Je ľahké riadiť rýchlosť a hĺbku prírazu, keď zvierate rukoväte v extáze!

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace