Počet položiek: 0 0,00 EUR

Pipedream King Cock Elite The Crown Jewels Vibrating Black

kliknutím zvatšíte
Pipedream King Cock Elite The Crown Jewels Vibrating Black
Pipedream King Cock Elite The Crown Jewels Vibrating BlackPipedream King Cock Elite The Crown Jewels Vibrating BlackPipedream King Cock Elite The Crown Jewels Vibrating BlackPipedream King Cock Elite The Crown Jewels Vibrating BlackPipedream King Cock Elite The Crown Jewels Vibrating BlackPipedream King Cock Elite The Crown Jewels Vibrating BlackPipedream King Cock Elite The Crown Jewels Vibrating Black
ks
Kód:P23237
Cena s DPH : 16,90 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Naťahovací krúžok na penis, dildo alebo vibrátor
S ťažkými vibrujúcimi semenníkmi
2 motory - 10 vibračných režimov
Vodotesný
Dvojitá hustota: mäkká koža - tvrdé jadro
Kompletne vyrobené zo silikónu
Dobíjací – USB magnetický nabíjací kábel súčasťou balenia
Ekukčný prsteň The Crown Jewels - Vibračný Swinging Balls od King Cock Elite s hojdajúcimi sa ťažkými vibro semenníkmi. Realisticky replikované semenníky vyrobené zo silikónového materiálu s dvojakou hustotou majú mäkký povrch podobný koži a vo vnútri sú osadené 2 ťažkými vibrujúcimi guličkami. S každým prírazom vibrujúce semenníky realisticky vibrujú a vzrušivo tlčú do oblasti genitálií.

2 motory - jeden v každom vibračnom semenníku - každý s 10 vibračnými režimami poskytujú všestrannú zábavu a dajú sa ľahko a pohodlne ovládať priamo na hračke stlačením tlačidla. Dokonca aj vo vlhkých priestoroch, pretože sofistikovaná hračka je vodeodolná!

Široký krúžok je veľmi pružný a hodí sa nielen pre každú veľkosť penisu, ale aj na akékoľvek dildo alebo vibrátor (na opasok) ako hojdacie vylepšenie.

Dobíjací - USB magnetický nabíjací kábel súčasťou balenia.

Semenníky 10,8 cm x 6,8 cm x 5,8 cm.
Prsteň Ø 3,5 cm (naťahovací).
Hmotnosť 295g
Silikón.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace