Počet položiek: 0 0,00 EUR

Otouch Airturn2

kliknutím zvatšíte
Otouch Airturn2
Otouch Airturn2Otouch Airturn2Otouch Airturn2Otouch Airturn2Otouch Airturn2Otouch Airturn2Otouch Airturn2Otouch Airturn2Otouch Airturn2Otouch Airturn2Otouch Airturn2
ks
Kód:P22973
Cena s DPH : 89,95 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Užite si úžasné sanie s týmto luxusným masturbátorom Airturn2. Airturn2 napodobňuje pocit orálnej stimulácie!

Tento masturbátor má pekné, diskrétne puzdro a je tichý. Pohodlne sa drží a má protišmykový vzor. Mäkké rebrované silikónové vnútro vám poskytne jedinečný zážitok a nezabudnuteľný orgazmus.

Masturbátor má 5 rôznych sacích funkcií a 6 vibračných vzorov.

2 zahrievacie funkcie vás dostanú na maximálnu teplotu 45 stupňov Celzia a je možné ich samostatne zapnúť a vypnúť.

Je veľmi ľahké prepínať medzi rôznymi funkciami pomocou tlačidiel hore. Pokojne si ho vezmite so sebou do sprchy, pretože Airturn2 to zvládne. Dlhodobé ponorenie sa neodporúča. Airturn2 je možné rýchlo dobiť pomocou dodaného USB kábla a je dodávaný s peknou úložnou taškou. Pre príjemný pocit vždy používajte lubrikant na vodnej báze.

Očistite masturbátor pred a po použití čistiacim prostriedkom na hračky alebo jemným antibakteriálnym mydlom a vlažnou vodou. Nechajte dobre zaschnúť a odložte na bezprašné miesto.

Vodeodolný
Tieto skvelé automatické masturbátory sú taktiež vodeodolné. Aby ste si tento orálny simulátor mohli bezstarostne užívať napríklad pod sprchou. Tento orálny masturbátor je tiež tichý, takže sa o vašom potešení nikto nedozvie.

5 režimov sania
Všetci masturbátori vám poskytnú skvelú stimuláciu. Pripomína to orálny sex. Len tak ho môžete používať kedykoľvek a kdekoľvek chcete, pretože OTOUCH je tu vždy pre vás. Vyberte si medzi rôznymi režimami sania alebo vibrácií a zistite, ktorý z nich vás privedie k vyvrcholeniu.

Funkcia zahrievania
Všetky masturbátory OTOUCH majú funkciu zahrievania, sú dodávané v krásnom a diskrétnom púzdre a dajú sa ľahko vziať kamkoľvek. Funkcia samoohrevu dosahuje teplotu až 40 stupňov Celzia a je možné ju samostatne zapínať a vypínať.

Multifunkčné / jednoduché použitie
Masturbátor sa ľahko ovláda pomocou tlačidiel na hornej strane. Masturbátor OTOUCH sa pohodlne drží v ruke a má protišmykový profil. Tiež sa nemusíte báť príliš krátke batérie, pretože OTOUCH je dobíjací pomocou priloženého USB nabíjacieho kábla.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace