Počet položiek: 0 0,00 EUR

OhMiBod blueMotion NEX 3

kliknutím zvatšíte
OhMiBod blueMotion NEX 3
OhMiBod blueMotion NEX 3OhMiBod blueMotion NEX 3OhMiBod blueMotion NEX 3OhMiBod blueMotion NEX 3OhMiBod blueMotion NEX 3OhMiBod blueMotion NEX 3OhMiBod blueMotion NEX 3OhMiBod blueMotion NEX 3OhMiBod blueMotion NEX 3
ks
Kód:P22694
Cena s DPH : 91,75 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Nový dizajn pre nové zážitky! Zoznámte sa s NEX|3, inovatívnym avantgardným dizajnom, ktorý zaručuje zábavu pre oboch partnerov.

Zažite vlnu zábavy s blueMotion NEX|3! Sériu blueMotion sme rozšírili o spojovací krúžok blueMotion NEX|3 s podporou Bluetooth. Flexibilný dizajn Extended Touch je určený pre páry The NEX|3! zaisťuje konzistentný kontakt počas používania, takže sú oba pripravené na koleso druhé.

Napokon spojovací krúžok, ktorý ponúka vibračnú extázu pre jedného partnera a vlnité prsty na nohách pre druhého. Najmodernejší NEX|3 je vyrobený z telu príjemného silikónu a obsahuje Velvet Wave - mäkký, rebrovaný silikón, ktorý je mäkký na dotyk a poskytuje dych vyrážajúce potešenie. Začnite stiahnutím bezplatnej aplikácie OhMiBod Remote App. Spustite, spárujte a hrajte.

Po pripojení skutočne začína zábava. Využite režim 'Club Vibe' a vezmite si jam sessions do spálne. Zapnite svoj obľúbený sexy zoznam skladieb a obaja ucítite, ako NEX|3 reaguje na vibrácie. Pohybujte sa synchronizovane s hudbou, zatiaľ čo vaše telo tancuje pod plachtou. Už ste si urobili svoj obľúbený? Uložte ho a použite ho znova, kedykoľvek budete chcieť. Chcete to mať jednoduché? Vyberte si 'Rhythm Mode' alebo si vyberte jeden zo 4 prednastavených vibračných vzorov a ponorte sa do extázy.

Špecifikácia:
Materiál: silikón bezpečný pre telo - bez ftalátov
Farba: kobaltovo modrá
Vodeodolný
Zdroj: USB dobíjací (kábel súčasťou dodávky)
Viacjazyčný manuál
Doba nabíjania: 1,5 hodiny
Prevádzková doba: až 1 hodina
Výroba šetrná k životnému prostrediu
Dĺžka 9,4 cm
Priemer 3,2 cm (v najširšom mieste)
Aplikácia OhMiBod Remote podporuje iOS (12.0+), Apple Watch a Android (5.0+). K dispozícii v Apple App Store a GooglePlay.

Obsahuje:
Vibračný krúžok pre páry s podporou Bluetooth
Nabíjací kábel USB
Saténové privátne púzdro
Viacjazyčný manuál

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace