Počet položiek: 0 0,00 EUR

NUEI Oh! Holy Mary Cannabis Anal Gel - lubrikant s konopným olejem 50 ml.

kliknutím zvatšíte
NUEI Oh! Holy Mary Cannabis Anal Gel - lubrikant s konopným olejem 50 ml.
NUEI Oh! Holy Mary Cannabis Anal Gel - lubrikant s konopným olejem 50 ml.NUEI Oh! Holy Mary Cannabis Anal Gel - lubrikant s konopným olejem 50 ml.NUEI Oh! Holy Mary Cannabis Anal Gel - lubrikant s konopným olejem 50 ml.
ks
Kód:P22524
Cena s DPH : 13,89 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Sortiment produktov Oh! Holy Mary na báze konope sa rozširuje o začlenenie nového a inovatívneho lubrikantu špeciálne navrhnutého pre análne praktiky.

Análny sex vo svojich rozmanitých typológiách (annilingus, masáž prostaty, penetrácia, pegging, fisting, ...) je jednou z najrýchlejšie rastúcich praktík medzi všetkými typmi publika, bez ohľadu na ich sexuálnu orientáciu.

Tento typ cvičenia vyžaduje extra lubrikáciu, pretože análny otvor sa nemaže prirodzene, a tiež je potrebné vziať do úvahy ďalšie aspekty, ktoré umožňujú praktizovať análny sex zdravým, bezpečným a príjemným spôsobom. Medzi týmito úvahami vyniká schopnosť uvoľniť oblasť na uľahčenie dilatácie. Análny lubrikant Oh! Holy Mary Anal Gél je odpoveďou na rastúci dopyt po dlhotrvajúcom lubrikante pre análne praktiky, ktorý pomáha relaxovať a dilatovať, je založený na prírodných zložkách a neobsahuje silikóny.

Vysoko špecializovaný produkt s rozdielnymi funkciami, ktorý poteší fanúšikov análneho sexu a stane sa dokonalým spojencom pre tých, ktorí sa chcú nechať zasvätiť.

Pocíťte silu konope v jedinečnom a odlišnom zložení!

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace