Počet položiek: 0 0,00 EUR

Mystim Extra Spiny Spencer Pinwheel 5 Wheels

kliknutím zvatšíte
Mystim Extra Spiny Spencer Pinwheel 5 Wheels
Mystim Extra Spiny Spencer Pinwheel 5 WheelsMystim Extra Spiny Spencer Pinwheel 5 Wheels
ks
Kód:P22084
Cena s DPH : 69,80 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Extra Spiny Spencer od Mystim má päť ozubených koliesok s viac ako sto hrotmi na stimuláciu takmer celého tela, vrátane špeciálnej stimulácie penisu. Táto hračka je monopolárna, čo znamená, že musíte použiť ďalšie príslušenstvo, ako napríklad samolepiacu elektródu alebo jednu z našich slučiek na penis Rodeo Robin za účelom vytvorenia druhého pólu na spustenie prúdu.

Je to len na vás, či ho použijete bez prúdu iba ako príjemný stimul na kožu alebo pripojíte e-stim pre elektrizujúce vzrušenie. Je vyrobený z lekárskej chirurgickej ocele, ktorý skvele vedie prúd a je starostlivo ručne vyleštený.

Pre extra dávku elektro impulzov ho môžete ohriať na kúrenie alebo ochladiť v chladničke: je navrhnutý tak, aby udržoval teplotu po dlhšiu dobu. Na použitie pre elektrostimuláciu je nutné dokúpiť sadu pre elektrostimuláciu Tension lover.

Upozornenie: Nepoužívajte v oblasti srdca a hlavy, vyhnite sa tiež oblasti krku, svalové sťahy môžu spôsobiť udusenie. Osoby s elektro alebo kovovými implantátmi, vrátane osôb s chorobami srdca by nemali elektro pomôcky používať bez konzultácie s lekárom. Nepoužívajte v tehotenstve. Nepoužívajte v blízkosti horľavých materiálov. Používajte iba na nepoškodenú pokožku. Držte mimo dosahu detí. Používajte iba originálne príslušenstvo.

Parametre:

Farba: čierna / strieborná
Materiál: chirurgická oceľ, guma
Rozmery: 19 x 4 cm
Použitie e-stim: áno
Póly: monopolárne
Pripojenie: kábel s 2 mm zástrčkou
Údržba: Umyte pod tečúcou teplou vodou s jemným mydlom, nechajte dôkladne uschnúť

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace