Počet položiek: 0 0,00 EUR

MotorBunny Original Sex Machine + Link Bluetooth Bundle

kliknutím zvatšíte
MotorBunny Original Sex Machine + Link Bluetooth Bundle
MotorBunny Original Sex Machine + Link Bluetooth BundleMotorBunny Original Sex Machine + Link Bluetooth BundleMotorBunny Original Sex Machine + Link Bluetooth BundleMotorBunny Original Sex Machine + Link Bluetooth BundleMotorBunny Original Sex Machine + Link Bluetooth BundleMotorBunny Original Sex Machine + Link Bluetooth BundleMotorBunny Original Sex Machine + Link Bluetooth BundleMotorBunny Original Sex Machine + Link Bluetooth Bundle
Tovar již není skladem
Kód:P22244
Cena s DPH : 1 067,86 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:na dotaz

Motorbunny Original je kompletný luxusný sexuálny stroj s množstvom funkcií navyše! Všetky možnosti je možné jednoducho nastaviť pomocou dodávaného diaľkového ovládača. Motorbunny Original je tiež možné ovládať prostredníctvom bezplatnej aplikácie Motorbunny. Napríklad je obzvlášť vzrušujúce, keď váš partner prevezme kontrolu na diaľku, alebo keď sa vyzvete zvláštnym spôsobom. Existuje mnoho spôsobov, ako hrať!

Motorbunny Original sa dodáva s rôznymi nástavcami. Existuje aj mnoho ďalších vzrušujúcich príloh, ktoré môžete pridať do svojej zbierky. Funkcia „buzz“ a „twirl“ riadiacej jednotky vám umožní zažiť ako vibračnú, tak aj prítlačnú stimuláciu.

Tento prístroj je vhodný pre vaginálnu, análnu, G- alebo P-bod stimuláciu a ponúka prvotriedny zmyselný zážitok pre každého!

Všetky odnímateľné časti je možné ľahko vyčistiť vlažnou vodou a čističom erotických hračiek. Nikdy prístroj neponárajte!

Obsah balenia a rozmery:
- Nízky, Malý a Stredný Riser (Low Riser sa používa samostatne a je na stimuláciu klitorisu, Small a Medium sa používa v kombinácii s dildom rukávom)
- Nízke a High Riser nástavce (ideálne pre stimuláciu klitorisu klitoris)
- Realistický dildo nadstavec
- Diaľkové ovládanie s káblom (dĺžka kábla 124,5 cm)
- Univerzálny napájací zdroj (dĺžka kábla 221 cm)
- Podrobný návod (v angličtine)

Maximálna nosnosť je 181 kilogramov.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace