Počet položiek: 0 0,00 EUR

Magnetifico Aphrodisiac Candle Sweet Strawberries

kliknutím zvatšíte
Magnetifico Aphrodisiac Candle Sweet Strawberries
Magnetifico Aphrodisiac Candle Sweet StrawberriesMagnetifico Aphrodisiac Candle Sweet StrawberriesMagnetifico Aphrodisiac Candle Sweet StrawberriesMagnetifico Aphrodisiac Candle Sweet StrawberriesMagnetifico Aphrodisiac Candle Sweet Strawberries
ks
Kód:P22457
Cena s DPH : 11,43 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Afrodiziakálna vonná sviečka z radu Magnetifico – power of pheromones na vytvorenie jedinečnej, intímnej a zvodnej atmosféry.
Chcete vytvoriť afrodiziakálnu, jedinečnú, intímnu a pohodovú atmosféru pri romantickej večeri, predohre, intímnej masáži, milovaní alebo len tak pri pokojnom večeri po náročnom dni? Potom je unikátna afrodiziakálna sviečka Magnetifico – power of pheromones založená na Intensively intimate formule pre Vás to pravé! Rozpútaj vášeň, spoznaj nespútanú silu "feromónov" a nenechaj nič na náhodu! Vytvor správnu atmosféru na zvádzanie ešte dnes!

Intensively intimate formula
Ľudia pri výbere partnera podvedome reagujú na onú povestnú "chémiu". Afrodiziakálne sviečky Magnetifico power of pheromones sú navrhnuté tak, aby sa špeciálny parfum uvoľňoval prirodzene v závislosti na okolitých teplotách miestnosti a to aj pri nehoriacej sviečke. Vôňa nie je príliš intenzívna, vonia jemne, nevtieravo a nespôsobuje bolesti hlavy. Pôsobí podvedome a jemne na vaše zmysly a pomôže vám naladiť nezabudnuteľnú atmosféru nielen pri vašich intímnych chvíľach. Je navrhnutá tak, aby vám pomohla vytvoriť tú správnu afrodiziakálnu atmosféru na zvádzanie, relaxáciu a milovanie.

Štýlový, ručne vyrábaný doplnok pre Váš interiér
Sviečky Magnetifico – power of pheromones sú ručne vyrábané v Českej republike. Vďaka luxusnému designu sa stanú štýlovým doplnkom pre váš interiér.

Unikátna technológia výroby šetrná k vášmu zdraviu!
Vedeli ste, že sviečky môžu mať často negatívny vplyv na vaše zdravie? Najmä lacnejšie sviečky sú väčšinou vyrábané, farbené a parfumované tak, že sa pri ich horení uvoľňuje olej, síra a spaľujú sa farbivá a aromatické oleje, ktoré svojou toxicitou majú negatívny vplyv na váš organizmus a sliznicu.

Sviečky Magnetifico – power of pheromones sú vyrábané unikátnou technológiou, kedy sa ako základná surovina používa výhradne čistý uhľovodík, ktorý neobsahuje síru a oleje. Táto surovina sa pri horení mení iba na vodnú paru a oxid uhličitý. Farbenie je vždy vykonávané do povrchovej vrstvy sviečky, aby sa zamedzilo preniknutiu farby do tela sviečky. Tým je zaistené netoxické horenie. O aromatickú zložku sviečky sa starajú špeciálne parfémy, ktoré sú aplikované do povrchovej vrstvy sviečky pomocou ultrazvuku. Nepoužívame teda klasický aromatický olej, ktorý pri horení nepriaznivo zaťažuje organizmus.

Je použitý inteligentný knôt, ktorý sa neutápa a zaisťuje čistý, vysoký a jasne horiaci plameň.

Pre koho sú sviečky Magnetifico – power of pheromones aphrodisiac candle určené?
Sviečky sú určené pre tých, ktorí chcú vytvoriť afrodiziakálnu, zvodnú, príjemnú, intímnu atmosféru vždy keď je potreba. Sú ideálnym doplnkom pri romantickej večeri, pri predohre, ako doplnok pre intímnu masáž, jednoducho kedykoľvek keď ho alebo ju chcete zviesť. Poslúži aj ako pomocník na relaxáciu po náročnom dni. Vďaka luxusnému obalu a ručnému dizajnu môžu poslúžiť aj ako krásny darček alebo štýlový doplnok do vášho interiéru.

Rozpútaj vášeň a vytvor tú pravú atmosféru pre zvádzanie ešte dnes a nenech nič na náhodu!
Veľkosť: cone 70-80mm

Doba horenia: 36 hodín

Hlavné tóny vône: jahody

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace