Počet položiek: 0 0,00 EUR

LoveToy Dual Layered Platinum Silicone 12 Cock

kliknutím zvatšíte
LoveToy Dual Layered Platinum Silicone 12 Cock
LoveToy Dual Layered Platinum Silicone 12 CockLoveToy Dual Layered Platinum Silicone 12 CockLoveToy Dual Layered Platinum Silicone 12 CockLoveToy Dual Layered Platinum Silicone 12 CockLoveToy Dual Layered Platinum Silicone 12 CockLoveToy Dual Layered Platinum Silicone 12 CockLoveToy Dual Layered Platinum Silicone 12 CockLoveToy Dual Layered Platinum Silicone 12 CockLoveToy Dual Layered Platinum Silicone 12 CockLoveToy Dual Layered Platinum Silicone 12 Cock
ks
Kód:P22263
Cena s DPH : 80,90 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Toto dildo LoveToy reprodukuje impozantný konský penis. Zaručene uspokojí všetkých obdivovateľov veľkých veľkostí, ktorí hľadajú veľkú dávku extravagancie! Vyrobené z ultra-realistického silikónu s dvojitou hustotou, ponúka veľmi veľkorysé rozmery s použiteľnou dĺžkou 27,5 cm a priemerom 7,5 cm. Jeho základňa je navyše vybavená výkonnou prísavkou, takže ho môžete používať bez pomoci rúk.

Zdvihnite sa! LoveToy so svojim "Nature Cock" ponúka dildo, ktoré sa vymyká ako vzhľadu, tak aj rozmerom. Toto XXL dildo je ideálne pre všetkých, ktorí hľadajú nové, extrémne pocity. Reprodukuje s veľkou realistikou vztýčený konský penis, pripravený zažiť každý jeho detail počas nezabudnuteľných intímnych sedení.

Vyrobené z materiálu s dvojitou hustotou, ponúka mäkkú a ľahko zvlnenú textúru na vonkajšej strane v kombinácii s tuhou vnútornou štruktúrou, aby dokonale napodobnila vztýčený penis.

Toto dildo LoveToy Nature Cock je vybavené výkonnou prísavkou, ktorá vám umožňuje používať ho bez použitia rúk. Je tiež kompatibilný s väčšinou postrojov dostupných na trhu a behom okamihu z neho urobí realistické dildo na popruh.

Pre optimálne pocity pri používaní KissKiss.ch odporúča používať túto erotickú pomôcku LoveToy s lubrikantom na vodnej báze. Na čistenie použite trochu teplej vody, jemné mydlo a čistič na sexuálne hračky.

• LoveToy Nature Cock ultra-realistické dildo reprodukujúce konský penis
• Vyrobené z platinového silikónu s dvojitou hustotou (tuhý zvnútra a mäkký zvonku)
• Kvalitné prevedenie s vystupujúcimi žilkami, ružovými žaluďmi a detailnými semenníkmi
• Vybavené výkonným postrojom- kompatibilná prísavka
• 100% vodeodolná a ľahko sa čistí

Materiál : Platinový silikón (hypoalergénny a bez ftalátov)
Celková dĺžka (vrátane prísavky): 30 cm
Celková dĺžka (bez prísavky): 27,5 cm
Dĺžka vloženia: 27,5 cm
Priemer vloženia : 7,5 cm (v najširšom mieste)
Farba : Béžová

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace