Počet položiek: 0 0,00 EUR

Loveo Euphoria růžová

kliknutím zvatšíte
Loveo Euphoria růžová
Loveo Euphoria růžová Loveo Euphoria růžová Loveo Euphoria růžová Loveo Euphoria růžová
ks
Kód:P11884
Cena s DPH : 67,00 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom
Zobrazit všechny kategorie, ve kterých se položka nachází

Euphoria, to je čistá a nefalšovaná eufórie. Táto erotická hračka bola navrhnutá tak, aby zmyselnými vibráciami zasiahla vrchol Vašej ženskosti a zároveň bod G. Akonáhle sa dve najcitlivejšie miesta Vášho tela spojí s modernou technológiou, ktorá dokáže rozpoznať intenzitu ľudského tepla, nekontrolovateľným výkrikom vášne už sa nevyhnete. Čím hlbšie je Euphoria v tele, tým sú vibrácie intenzívnejšie. Takže ... príjemnú divokú jazdu, dámy.
Love Euphoria má okrem vibrácií podľa hĺbky zasunutia tiež 7 klasických vibračných módov. Zvlášť si môžete regulovať vibrácie na oboch koncoch, pomôže Vám s tým jednoduché intuitívne ovládanie. Vibrátor funguje na batérie a vydrží až 3 hodiny. Nabíjanie je riešené moderným magnetickým systémom. Vibrátor je vyrobený z lekárskeho silikónu, ktorý je zdravotne nezávadný.
Je vodeodolný, ale určený len do sprchy. Pozor, love Euphoria nesmie prísť do styku s lubrikanty na báze silikónu. Očistíte ho jednoducho použitím mydla a horúcej vody, alebo špeciálnymi prostriedkami, ktoré sú na umytie vibrátora určené.
Nie je to len dizajn, čo z tejto hračky robí istú cestu k čistej eufórii. Tam, kde možnosti dizajnu končí, prichádza na rad technológie. Množstvo potešenie totiž ovplyvňuje teplota tela - čím viac tepla, tým viac vibrácií. Takže ... varovali sme vás.
    
z lekárskeho silikónu
    
3 super výkonné vibračné motorkom
    
7 manuálnych programov
    
nabíjacie batérie
    
100% vodotesný
    
3 stupne intenzity vibrácií
    
intuitívne ovládanie

© masturbatory.sk

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace