Počet položiek: 0 0,00 EUR

Lola Games Marshmallow Maxi Fruity White

kliknutím zvatšíte
Lola Games Marshmallow Maxi Fruity White
Lola Games Marshmallow Maxi Fruity WhiteLola Games Marshmallow Maxi Fruity WhiteLola Games Marshmallow Maxi Fruity WhiteLola Games Marshmallow Maxi Fruity WhiteLola Games Marshmallow Maxi Fruity WhiteLola Games Marshmallow Maxi Fruity WhiteLola Games Marshmallow Maxi Fruity WhiteLola Games Marshmallow Maxi Fruity WhiteLola Games Marshmallow Maxi Fruity WhiteLola Games Marshmallow Maxi Fruity WhiteLola Games Marshmallow Maxi Fruity WhiteLola Games Marshmallow Maxi Fruity White
ks
Kód:P22874
Cena s DPH : 12,00 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Obojstranný masturbátor Marshmallow Maxi Honey, víťaz Red Dot Design Awards 21, je vyrobený z mäkkého a jemného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a ľahko sa udržuje.

Je to skvelá hračka pre mužov, ktorí chcú vyskúšať niečo nové alebo sa chystajú na výlet či služobnú cestu, pre páry, ktoré si chcú spestriť sexuálny život, a pre dievčatá, ktoré chcú prekvapiť svojho partnera.

Štýlový a roztomilý masturbátor má výrazný obojstranný reliéf, takže si používateľ môže vybrať pre seba ten najvhodnejší alebo striedať varianty. Masturbátor sa dokonale rozťahuje a hodí sa na každú veľkosť. Výborne stimuluje ako hlavičku, tak aj celý hriadeľ penisu a prináša neuveriteľné pocity. Masturbátor je mäkký a zamatový, vyrobený v pastelovej farbe a veľmi pripomína marshmallow, je skvelý ako prvá hračka v páre a nezaberie veľa miesta pri skladovaní. Sladké fantázie a nežné láskanie už nie sú len slovné obraty.

POUŽITIE:

Obojstranný neskutočný masturbátor Syrupy z kolekcie Marshmallow má obojstranný povrch s pestrými a rôznorodými reliéfmi. Vďaka silným stenám a výraznému reliéfu masturbátor dlho poslúži svojmu majiteľovi. Odporúča sa používať s lubrikantom.

PARAMETRE:

Obojstranná reliéfna textúra
Vhodné pre všetky veľkosti
Perfektne sa rozťahuje

Dĺžka – 14,1 cm

Maximálny priemer – 5,9 cm

Priemer vstupného otvoru – 2 cm

Hrúbka steny – 6 mm

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace