Počet položiek: 0 0,00 EUR

Lola Games Marshmallow Dreamy lavander

kliknutím zvatšíte
Lola Games Marshmallow Dreamy lavander
Lola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavanderLola Games Marshmallow Dreamy lavander
ks
Kód:P22884
Cena s DPH : 7,14 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Obojstranný masturbátor Marshmallow Dreamy, víťaz Red Dot Design Awards 21, je vyrobený z mäkkého a jemného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a ľahko sa udržuje. Je to skvelá hračka pre mužov, ktorí chcú vyskúšať niečo nové alebo sa chystajú na výlet či služobnú cestu, pre páry, ktoré si chcú spestriť sexuálny život, a pre dievčatá, ktoré chcú prekvapiť svojho partnera. Štýlový a roztomilý masturbátor má výrazný obojstranný reliéf, takže si používateľ môže vybrať pre seba ten najvhodnejší alebo striedať varianty. Masturbátor sa dokonale rozťahuje a hodí sa na každú veľkosť. Výborne stimuluje ako hlavičku, tak aj celý hriadeľ penisu a prináša neuveriteľné pocity.

Masturbátor je mäkký a zamatový, vyrobený v pastelovej farbe a veľmi pripomína marshmallow, je skvelý ako prvá hračka v páre a nezaberie veľa miesta pri skladovaní. Sladké fantázie a nežné láskanie už nie sú len slovné obraty.

POUŽITIE:

Obojstranný neskutočný Dreamy z kolekcie Marshmallow má obojstranný povrch s pestrými a rôznorodými reliéfmi. Vďaka malým rozmerom hračka nezaberie veľa miesta. Odporúča sa používať s lubrikantom.

PARAMETRE:
• Obojstranná reliéfna textúra
• Vhodné pre všetky veľkosti
• Perfektne sa rozťahuje
• Pre sólovú stimuláciu a predohru
• Dĺžka – 8 cm
• Šírka – 3,2 cm
• Vnútorný priemer – 1,8 cm

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace