Počet položiek: 0 0,00 EUR

Lelo Sila Cruise

kliknutím zvatšíte
Lelo Sila Cruise
Lelo Sila CruiseLelo Sila CruiseLelo Sila CruiseLelo Sila CruiseLelo Sila CruiseLelo Sila CruiseLelo Sila CruiseLelo Sila CruiseLelo Sila CruiseLelo Sila CruiseLelo Sila Cruise
ks
Kód:P22857
Cena s DPH : 146,03 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Tvorba SILA™ Cruise bola inšpirovaná nutkaním budovať vrchol pomaly. Vyznačuje sa ôsmimi intenzitami zvukových vĺn pre celkovú stimuláciu klitorisu, technológiou Cruise Control™, ktorá nikdy nesklame, a veľkými ústami, ktoré ľahko obklopujú centrum potešenia pre progresívne uspokojenie.

Patentovaná technológia Cruise Control™ zaisťuje konštantnú pulzáciu počas používania, takže keď je silne pritlačený k telu, uvoľní sa extra sila.

Vlastnosti produktu

JEMNÉ SONICOVÉ VLNY - Sonické vlny SILA Cruise ponúkajú jemnú stimuláciu klitorisu, čo vám umožní vychutnať si intenzitu bez priameho kontaktu.

VEĽKÉ ÚSTA - Široké ústa Cruise gravitujú okolo stredu vašej zóny potešenia, zapájajú celú erotogénnu oblasť a zvyšujú pocit orgazmu. Vibrácie sa šíria s rovnakou intenzitou po celom klitorise, nielen v jeho strede, čo vedie k zmyselnému, pomalému narastaniu orgazmu.

CRUISE CONTROL – Pri silnom pritlačení na telo automaticky zvyšuje intenzitu pre kontrolované a konzistentné potešenie, zakaždým.
Zistite viac o svojich najvnútornejších fantáziách so SILA™ Cruise, ideálnou voľbou pre začiatočníkov v oblasti sexuálnych pomôcok na pokraji zmyselného skúmania. Dosiahnite vyvrcholenie svojich snov s jemnými vlnami, ktoré ucítite od hlavy až po päty. SILA™ Cruise ponúka nový spôsob, ako zažiť predohru a sebalásku, podpichuje vás, aby ste dosiahli svoje vyvrcholenie pomaly, zatiaľ čo budete počúvať svoje telo pre intenzívnejší orgazmus. Technológia Cruise Control™ zabudovaná do SILA™ Cruise zaisťuje konštantnú pulzáciu počas používania, takže keď je silne pritlačená k telu, uvoľní sa extra sila pre intenzívne, hlboké uvoľnenie. Vytvorte si svoj sexuálny zážitok vďaka jemnejším, hlbším a celkovo väčším ústam. ktorá vám poskytne úplnú spokojnosť zhora nadol.

FUNKCIE

VYROBENÉ PRE VAŠU POTEŠENIE
padne na telo ako uliate

8 NASTAVENIE
od škaredého šelestu k uspokojivému pulzu

100% VODOTESNÉ
ideálna do vane aj sprchy

NA ĎALŠIE ROKY
vyrobené pre dlhodobú spokojnosť

CERTIFIKOVANÁ BEZPEČNOSŤ PRE TELO
najvyšší štandard bezpečnosti a konštrukcie

GLOBÁLNY BESTSELLER
milovaný milióny

OBSAH

SILA™ Cruise
USB nabíjací kábel
Saténový úložný vrecko
Záručná registračná karta
Podrobný návod na použitie

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace