Počet položiek: 0 0,00 EUR

LELO Enigma

kliknutím zvatšíte
LELO Enigma
LELO EnigmaLELO EnigmaLELO EnigmaLELO EnigmaLELO EnigmaLELO EnigmaLELO EnigmaLELO EnigmaLELO EnigmaLELO EnigmaLELO EnigmaLELO EnigmaLELO EnigmaLELO EnigmaLELO Enigma
ks
Kód:P20436
Cena s DPH : 176,70 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Exkluzívna značka LELO spracovala nový produkt Lelo Enigma s dômyselnou myšlienkou pre potreby moderných žien. ENIGMA je preto vyrobená z lekárskeho silikónu prvotriednej kvality, ktorý je extra hebký a zamatovo jemný, neobsahuje ftaláty a je tak bezpečný a veľmi citlivý k ľudskej pokožke. Hladké hodvábne krivky a kombinácia ozdobného odolného ABS plastu vesmírneho dizajnu vás presunie do inej dimenzie. Hlava je inšpirovaná najobľúbenejším produktom LELO SONA, ktorý si už obľúbili ženy po celom svete. Taktiež vám prinesie nekonečné uspokojenie v podobe stimulácie klitorisu.

 

ENIGMA je výnimočná práve preto, že je spojená s flexibilným ramenom, ktorý sa perfektne prispôsobí a starostlivo sa zameria na bod G. Prepojenie fantastického dráždenie týchto dvoch erotogénnych zón zaručí úplne ojedinelý orgazmus! Všetko sa pohodlne ovláda pomocou troch tlačidiel. Stačí vibrátor zaviesť, priložiť babku ku klitorisu a nechať sa unášať na vlnách absolútnu vášne.

LELO ENIGMA má dva výkonné a extrémne tiché motory pracujúce súčasne hneď v 8 vibračných a pulzačných režimoch. Pre každý z nich si môžete ku všetkému vybrať jednu z 8 intenzít sily vibrácií a pulzácií. O bezkontaktné dráždenia sa postarajú infrazvukové vlny, ktoré nielen že hĺbkovo rozvibrujú samotný klitoris, ale celé jeho okolie. Úzka špička ramená s pôsobivou stimulačný hranou sa ľahko dostane do vašej lasturky a premasíruje ju tak, ako ste si to doteraz nedokázala predstaviť. Radosť vám tiež urobí funkcia zámku tlačidiel proti nechcenému spusteniu pri cestovaní a alebo pamäťová funkcia, ktorá nadviaže po vypnutí presne tam, kde ste skončila naposledy.

 

Jednoduché ovládanie vás poteší. Aktiváciu či deaktiváciu prevediete podržaním tlačidiel + a - súčasne po dobu 3 sekúnd. Následne spustíte vibrácie a pulzovania krátkym stlačením prostredného tlačidla. Opakovanými krátkymi stlačeniami tlačidla meníte jednotlivé rytmy. Pri krátkom stlačení tlačidla + pridávate na intenzite, krátkymi stlačeniami tlačidla - ju zase uberáte. Vibrátor vypnete dlhým podržaním prostredného tlačidla po dobu 2 sekúnd.

 

Prečo práve LELO ENIGMA deep rose?

  • elegantný a úplne neuveriteľný vibrátor s bezkontaktnou stimuláciou klitorisu
  • hlboké dráždenie na báze infrazvukových vĺn hodvábny a zamatovo hebký lekársky silikón prvotriednej kvality
  • flexibilné rameno pre masáž bodu G
  • dva extrémne tiché a výkonné motory pracujúce súčasne
  • 8 rôznych vibračných a pulzačných režimov a 8 intenzít sily
  • rýchle a neodolateľné orgazmy zaručené
  • vodotesné prevedenie pre mokré hrátky
  • jednoduché ovládanie
  • dobíjacie pomocou priloženého USB káblu
  • ľahká údržba
© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace