Počet položiek: 0 0,00 EUR

LELO Dot clitoral pinpointer

kliknutím zvatšíte
LELO Dot clitoral pinpointer
LELO Dot clitoral pinpointerLELO Dot clitoral pinpointerLELO Dot clitoral pinpointerLELO Dot clitoral pinpointerLELO Dot clitoral pinpointerLELO Dot clitoral pinpointerLELO Dot clitoral pinpointerLELO Dot clitoral pinpointerLELO Dot clitoral pinpointerLELO Dot clitoral pinpointerLELO Dot clitoral pinpointerLELO Dot clitoral pinpointerLELO Dot clitoral pinpointer
ks
Kód:P23234
Cena s DPH : 160,54 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

LELO DOT™ je inovatívny vibrátor klitorisu optimalizovaný pre mnohonásobné orgazmy, ktorý vysiela nové pocity po klitorise a externe na iné erotogénne oblasti, na rozdiel od tradičných vibrátorov, ktoré môžu znecitliviť oblasť okolo klitorisu. Vďaka technológii Infinite Loop™ sa pohybuje konštantným eliptickým pohybom, zatiaľ čo mäkká a ohybná špička vás stimuluje s absolútnou presnosťou. Obsahuje osem vzorov potešenia s rôznou intenzitou, zabalených v jeho nekonvenčnom tvare. LELO DOT™ je ideálny pre jednotlivcov a páry, ktoré túžia zažiť iný typ orgazmu.

Technológia Infinite Loop™, inšpirovaná symbolom nekonečna, kombinuje jedinečný eliptický pohyb a mäkkú a ohybnú špičku, aby ponúkla bezkonkurenčnú stimuláciu s absolútnou presnosťou naprieč klitorisom a akoukoľvek vonkajšou erotogénnou zónou.

1 - ABSOLÚTNA PRESNOSŤ
Špičkový tvar vám umožní starostlivo stimulovať akúkoľvek erotogénnu zónu pomocou mäkkej a ohybnej špičky na riadenie oscilácií.

2 - OSEM VÝKONNÝCH NASTAVENÍ ROZTEŠENIA
LELO DOT™ ponúka osem rôznych vzorcov vibrácií s rôznou intenzitou od škaredého šelestu až po uspokojivý pulz.

3 - ELIPTICKÝ POHYB
Eliptický pohyb pre úplne nový jedinečný pocit, znovuobjavujúce orgazmy, ako ich poznáme.

4 - EXTRA MÄKKÝ SILIKÓN
Ultra hladký prémiový silikón, ktorý je extra mäkký na dotyk. Klasický silikónový design LELO bezpečný pre telo umožňuje hlboko naplňujúce a hygienické potešenie.

Ako funguje technológia Infinite Loop™
Namiesto pohybu v kruhoch sleduje LELO DOT™ eliptickú trajektóriu, ktorá umožňuje neustále a príjemné prekvapenia jednoduchým posunutím uhla hračky. Skôr obieha okolo erotogénnej zóny a pokrýva každé jej nervové zakončenie eliptickým vzorom, čo má za následok rozsiahle uvoľnenie vnemov. Myslite na symbol nekonečna a teraz si predstavte tie isté krivky jemne bodkované na vašom klitorise jedným nekonečným pohybom až do vyvrcholenia. To pochádza z koncentrácie všetkej sily v ohybnej mäkkej silikónovej špičke, ktorá umožňuje presný a vysoko sústredený prístup k vlastnému potešeniu.

8 NASTAVENIE
od škaredého šelestu k uspokojivému pulzu
VYROBENÉ PRE VAŠE POTEŠENIE
padne na telo ako uliate

100% VODOTESNÉ
ideálna do vane aj sprchy
DLHOTRVAJÚCE NABITIE
dlhší čas pre radosť
CERTIFIKOVANÁ BEZPEČNOSŤ PRE TELO
najvyšší štandard bezpečnosti a konštrukcie
NA ĎALŠIE ROKY
vyrobené pre dlhodobú spokojnosť

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace