Počet položiek: 0 0,00 EUR

KIIROO Feel Stroker

kliknutím zvatšíte
KIIROO Feel Stroker
KIIROO Feel StrokerKIIROO Feel StrokerKIIROO Feel StrokerKIIROO Feel StrokerKIIROO Feel StrokerKIIROO Feel StrokerKIIROO Feel StrokerKIIROO Feel StrokerKIIROO Feel StrokerKIIROO Feel StrokerKIIROO Feel StrokerKIIROO Feel StrokerKIIROO Feel Stroker
ks
Kód:P23013
Cena s DPH : 67,95 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Masturbátor v tvare vagíny v diskrétnom puzdre

Kompatibilné: interaktívny automatický adaptér Keon. S rôznymi stimulujúcimi textúrami vo vnútri. Mäkký materiál Superskin podobný pokožke. Na čistenie sa dá z puzdra vybrať. Pre intenzívne a mimoriadne realistické potešenie!

Masturbátor Feel od Kiiroo má vo vnútri realistickú vagínovú dieru a rôzne textúry. Puzdro je vyrobené z mäkkého materiálu Superskin podobného pokožke a je v diskrétnom a ľahko držacom puzdre. Dá sa tiež vybrať z puzdra na čistenie. Dá sa použiť s adaptérom Keon od Kiiroo (nie je súčasťou dodávky) pre plne automatické a interaktívne potešenie.

Kompletná dĺžka 22,4 cm, hĺbka vloženia 21,5 cm, vnútorný Ø tesný, ale pružný, vonkajší Ø max. 8,9 cm. Hmotnosť: 800 g. ABS, PC, TPE.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace