Počet položiek: 0 0,00 EUR

Joydivision Tampóny Soft Tampons 3 ks

kliknutím zvatšíte
Joydivision Tampóny Soft Tampons 3 ks
Joydivision Tampóny Soft Tampons 3 ksJoydivision Tampóny Soft Tampons 3 ksJoydivision Tampóny Soft Tampons 3 ksJoydivision Tampóny Soft Tampons 3 ksJoydivision Tampóny Soft Tampons 3 ksJoydivision Tampóny Soft Tampons 3 ksJoydivision Tampóny Soft Tampons 3 ksJoydivision Tampóny Soft Tampons 3 ks
ks
Kód:P20398
Cena s DPH : 6,39 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Tampóny Original Soft-tampons Normal sú vyvinuté pre príjemný a hygienický intímny styk počas menštruácie, ale tiež pre použitie v saune, v bazéne, či pri športe alebo iných aktivitách. Sú vyrobené z príjemne mäkkého materiálu. Soft-tampons nie sú pri intímnom styku cítiť, sú jednotlivo zabalené, dermatologicky a klinicky testované.

 

Použitie:

Pred zavádzaním a odstraňovaním tampónu si umyte ruky! Každý tampón je určený len na 1 použitie!

 

Zavádzanie:

1. Pre jednoduchšie zavedenie odporúčame použiť na tampón trochu lubrikačného gélu alebo ho navlhčiť čistou vodou a potom dobre vymackat.

2. Najľahšie možno tampón zaviesť tak, keď si pritom dáte jednu nohu o niečo vyššie.

3. Vsuňte tampón do pošvy tak hlboko, aby druhá plochá strana tampónu priliehala k maternicovému hrdlu.

Doba nosenia:

Odporúčame vymeniť tampón po 4 - 6 hodinách. Maximálna doba používania je 8 hodín.

Odstránenie:

Jemný tampón možno jednoducho odstrániť pomocou integrovaných úchytiek tak, že ho vytiahnete za úchytky ukazovákom alebo prostredníkom. Ak by aj napriek tomu bolo odstránenie ťažké, odporúčame Vám sa pri vybratí znížiť do drepu, pretože sa tak hĺbka pošvy zmenší. Nezabudnite na konci menštruácie odstrániť posledný tampón.

 

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace