Počet položiek: 0 0,00 EUR

JoyDivision Soft Tampons Normal - tampóny (50ks)

kliknutím zvatšíte
JoyDivision Soft Tampons Normal - tampóny (50ks)
JoyDivision Soft Tampons Normal - tampóny (50ks)JoyDivision Soft Tampons Normal - tampóny (50ks)JoyDivision Soft Tampons Normal - tampóny (50ks)JoyDivision Soft Tampons Normal - tampóny (50ks)JoyDivision Soft Tampons Normal - tampóny (50ks)JoyDivision Soft Tampons Normal - tampóny (50ks)JoyDivision Soft Tampons Normal - tampóny (50ks)JoyDivision Soft Tampons Normal - tampóny (50ks)
ks
Kód:P20400
Cena s DPH : 48,54 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Menštruačné tampóny Soft-tampons normal sú presne pre tie ženy, ktorí chcú byť aktívni aj v období menštruácie. Soft-tampons sú vhodné pri športe, do sauny, do bazéna, na každodenné nosenie počas menštruácie a alebo pri sexuálnom styku.

Bezpečné, diskrétne a pohodlné používanie. Tampóny sú anatomicky tvarované a príjemne mäkké. Vyrobené z hygienického materiálu, ktorý bol klinicky testovaný.

 

Použitie:

Pred zavádzaním si umyte ruky. Pre ľahšie zavádzanie je možné tampón navlhčiť čistou vodou a dobre vyžmýkať, prípadne môžete použiť lubrikačný gél na vodnej báze. Tampón sa najlepšie zavádza v drepe s roztiahnutými nohami alebo s jednou nohou zdvihnutou. Tampón uchopte palcom a prstenníkom, prostredník priložte na jeho plochú stranu a zasuňte tampón hlboko do pošvy až na hrdlo maternice. Pre vytiahnutie tampónu použite malý otvor v jeho hornej časti, prestrčte ním prst a tampón vytiahnite von.

 

Pri používaní tampónov Soft-tampons dodržujte zvýšenú hygienu. Tampóny by sa mali vymieňať pravidelne, v závislosti na intenzite menštruácie. Odporúčaná doba použitia je 4-6 hodín, tampón však môže vydržať až 8 hodín. Po sexuálnom styku vyberte tampón ihneď.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace